Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
У Румунію перекинули бойові літаки F-16, там облаштовують навчальний центр для українських пілотів
Спікер Повітряних сил Юрій Ігнат заявив, що українські льотчики ще не розпочинали навчання на винищувачах F-16 у Румунії. Це відбудеться на завершальному етапі підготовки. А доти у Румунію перекидують бойові літаки для облаштування навчального центру.
Про це він повідомив в ефірі національного телемарафону. За його словами, навчання українських пілотів тривають у Європі та США, а потім вже разом з інструкторами учні перебазуються до Румунії.
"Це не означає, що льотчики там уже навчаються. Навчання йде в США та Європі. У Румунії створюють центр, де льотчики зможуть проходити навчання. Навчальні бойові літаки двомісні, там інструктор зможе навчати льотчика прямо в повітрі, це буде заключний етап підготовки", - сказав Ігнат.
Він також зазначив, що Нідерланди та інші країни, які передають Україні F-16, хочуть отримати сучасніший літак F-35.
30 жовтня прем'єр Нідерландів Марк Рютте заявив, що перші F-16 вирушать до Румунії "протягом двох тижнів". 7 листопада п'ять винищувачів F-16 ВПС Нідерландів перекинули до Румунії.
Німеччина також повідомила, що чотири Eurofighter перемістить до Румунії, вони стануть на чергування з кінця листопада. Люфтваффе має взяти участь у спільній ініціативі Альянсу з захисту румунського повітряного простору від проникнення російських ракет та безпілотників. Перша група з 80 німецьких вояків, які зараз перебувають на військовій базі поблизу Констанци, мала вирушити до Румунії в четвер, 9 листопада.
Ще 20 серпня 2023 року Данія повідомила, що передасть Україні 19 літаків, Нідерланди – невідому кількість (країна має 42 борти; скільки з них віддадуть ЗСУ – не сказано). Україна має використовувати F-16 лише на своїй території – не на території росії. Такими є умови Заходу. ЗСУ приймають ці умови.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.