«США припиняють постачати нам ракети для ППО. Це примус до поступової капітуляції. Коли по містам почнуть летіти сотні балістичних ракет і тисячі дронів. І коли все це буде неможливо збивати - нам доведеться сідати за стіл переговорів.»
Це справжній синтез поколінь, у якому два різні музичні світи обʼєдналися в одній пісні, поєднавши досвід і новаторство, традиції й експерименти. Ця пісня про розкіш кохання, яка розвіюється, про любов, яка щезає, залишаючи після себе лиш "Шик і дим".
Компаніям доводиться витрачати багато грошей, щоб адаптуватися до таких реалій
В Україні через масовані ракетні удари та відключення світла повністю припинили свою роботу лише 1% підприємств. Також 8% компаній припускають вихід з українського ринку в разі "найгіршого сценарію". Про це говорять результати опитування топменеджерів провідних компаній, що входять до Європейської Бізнес Асоціації (ЕВА). Опитування стосується переважно компаній з іноземним капіталом.
Так, більшість компаній - 72% - стверджують, що тривалий блекаут не заставить їх вийти з українського ринку. Ще 20% поки вагаються з відповіддю. Ракетні удари ніяк не вплинули на роботу 18% компаній.
Через вимкнення світла переважна більшість компаній в Україні були змушені змінити графіки роботи. За даними EBA, нестабільність електропостачання протягом останніх двох місяців змусила
В опитуванні ЕВА також спитали, як бізнес долає перебої з електрикою. Результати такі:
86% бізнесів встановлюють генератори або інші ДБЖ
Тільки 10% компаній через перебої з електроенергією змушені проводити переселення бізнесу або персоналу. Це дорого обходяться. Витрати на переобладнання для роботи в умовах блекауту складають від 50 до 200 тисяч доларів.
"Компаніям доводиться витрачати суттєві кошти, щоб адаптуватися та мати змогу працювати навіть під час тривалих відключень. Однак ми бачимо, що навіть в умовах постійного енергетичного терору практично ніхто не зупиняє роботу повністю", - розповіла виконавча директорка ЕВА Анна Дерев'янко.
Станом на ранок 17 грудня енергосистема України продовжує відновлюватись після 9 ракетного удару ворога, який відбувся 16 грудня. Наразі блоки атомних станцій, за винятком окупованої Запорізької, виводять на рівень запланованої потужності. Теплоелектростанції поетапно відновлюють роботу, гідроелектростанції продовжують працювати за графіком.
Про це повідомляє «Укренерго». На енергооб’єктах, пошкоджених обстрілами, проводять аварійно-відновлювальні роботи. Дефіцит електроенергії в системі, через наслідки 9 ракетних атак, все ще є значним.
Стан електромереж по всій країні ускладнений через погодні умови: дощ зі снігом, мороз та сильний вітер призводять до обледеніння обладнання. Ремонтні бригади працюють цілодобово.
«Звертаємо увагу, що режим надзвичайної ситуації, який було введено виключно для операцій на ринку електроенергії, відповідно до вимог «Правил ринку електроенергії», було завершено вчора о 19:15. Наразі ринок електроенергії України працює в нормальному режимі», - наголосили в «Укренерго».
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.