“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Прокуратура клопотала про арешт із заставою понад 6 млн гривень
Народного депутата Олександра Юрченка підозрюють в одержанні неправомірної вигоди у великому розмірі, а також підбурюванні до надання неправомірної вигоди посадовій особі, скоєному повторно, за попередньою змовою групою осіб (ч. 4 ст. 368, ч.4 ст. 27 ч. 4 ст. 369 КК України).
Інформатор зібрав всю інформацію.
Хто такий Олександр Юрченко
Олександр Черненко - член Комітету ВРУ з питань енергетики та житлово-комунальних послуг, голова підкомітету з питань поводження з побутовими відходами.
До парламенту був обраний у 211-му столичному окрузі від «Слуги народу». До приходу в парламент був тимчасово безробітним.
У чому підозрюють нардепа
НАБУ влітку 2020 почало розслідування відносно організованої групи, учасники якої отримують хабарі за використання повноважень народних депутатів. В результаті спецоперації було викрито на хабарі неофіційного помічника Олександра Юрченка - Івана Фіщенка. Він взяв перший транш коштів в розмірі 13 тис. $ Із запланованої суми 200 тис. $, які повинні були піти на підкуп народних депутатів - членів Комітету з енергетики.
НАБУ оприлюднило відео прихованої зйомки між народним депутатом Юрченко, посередником Фіщенко та детективом. Крім грошей, на відео зафіксовано вимогу Юрченко отримати 3% від акцій майбутнього заводу, який, повинні побудувати в Україні.
Спочатку генпрокурор Венедиктова публічно відмовила в оголошенні підозри депутатові, однак за два дні підписала клопотання про арешт Юрченка. У той же день Юрченку повідомили про підозру,а його помічник Іван Фіщенко вийшов з СІЗО під заставу в розмірі 1500000 грн.
У будинку батьків Олександра, детективами НАБУ було виявлено незареєстрований пістолет.
Виняток з пропрезидентської партії
За словами голови фракції «Слуга народу» Давида Арахамія, Юрченко хотів вийти з фракції і партії на час розслідування, в Офісі президента підтримали це рішення. 17 вересня, після публікації матеріалів кримінальної справи, Юрченко вийшов з фракції «Слуги народу» у Верховній Раді.
Заступник спікера Руслан Стефанчук 14 вересня на засіданні Верховної Ради заявив, про виключення зі складу депутатської фракції політичної партії «Слуга народу» депутата Юрченка Олександра.
«Згідно з рішенням депутатської фракції політичної партії «Слуга народу» від 14 вересня 2020 року, повідомляю про виключення зі складу депутатської фракції політичної партії «Слуга народу» депутата Юрченка Олександра Миколайовича», - заявив Стефанчук.
Запобіжний захід:
Суд заарештував з можливістю вийти під заставу підозрюваного у хабарництві нардепа Олександра Юрченка.
Обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою у вигляді застави в розмірі 3 млн тисяча шістсот п'ятьдесят шість гривень.
Сам Юрченко себе винним не визнає і, за словами захисту, ніяких хабарів не брав. Захист нардепа відзначає, що детектив НАБУ під прикриттям нібито провокував злочин.
«Є всі підстави вважати та стверджувати, що кримінальне правопорушення, щодо якого відкрито кримінальне провадження, не було б скоєно без втручання правоохоронних органів, безпосередньо детектива НАБУ», - заявила захист.
Раніше Інформатор розповідав, про нардепа Гео Лероса, якого виключили з фракції «Слуга народу»:що відомо