“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Парламентська монобільшість втратила один мандат через кадрову політику Зеленського та Єрмака
Народний депутат-мажоритарник із Запоріжжя Роман Соха, який балотувався як представник партії «Слуга народу», демонстративно вийшов зі складу фракції монобільшості.
Про це повідомляє парламентський кореспондент Інформатора, посилаючись на заяву самого депутата, яка 30 листопада прозвучала з трибуни парламенту.
При цьому нардеп критично відгукнувся про кадрову політику президента Зеленського. Раніше він був незадоволений призначеннями на відповідальні посади в Офіс Президента Руслана Демченка та Олега Татарова, які займаються «силовим блоком» уряду. А призначення заступником голови ОП Ростислава Шурми остаточно вивело із себе народного обранця.
«Для мене особисто Шурма – це остання крапля. Мені дуже соромно за це призначення, а також за призначення міліціонера часів Януковича – Олега Татарова, лобіста «харківських угод» – Руслана Демченка. Цих людей не має бути на державних посадах», - заявив народний депутат у кулуарах парламенту, пояснюючи своє рішення.
Демарш Романа Сохи не став особливою несподіванкою для колег, оскільки він тепер входить і до міжфракційного об'єднання Дмитра Разумкова. Соху при цьому не загрожує втрата мандата, оскільки відповідно до норм закону народний депутат, обраний мажоритарним округом, представляє не партію, яка висунула його до Ради, а тільки й виключно своїх виборців.
На цей момент у складі монобільшості є ще шестеро народних депутатів, обраних мажоритарними округами, і яких політологи відносять до так званої «групи Разумкова». І всі ці шість парламентаріїв – як тільки вважатимуть за потрібне – цілком можуть вийти зі складу фракції «Слуга народу» й без ризику втратити при цьому депутатський мандат.
У фракції «слуг» зараз 242 депутати. Тому якщо хтось поставить завдання формально розвалити монобільшість (не на ділі, а на папері), то крім цих шести нардепів доведеться знайти ще 11 народних депутатів-мажоритарників, які з якоїсь причини вийдуть із фракції, залишивши в ній 225 депутатських "штиків".
Нагадаємо, нардепа Гео Лероса виключили із фракції «Слуга народу». Пізніше із фракції «Слуги народу» вигнали ще одного нардепа.
Також Інформатор писав, що Корнієнко розповів про причину конфлікту «Слуги народу» із Разумковим.
Крім того, Інформатор розповідав про швидкі кадрові рішення парламенту щодо ротації в Кабінеті міністрів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.