“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Це так не працює! Побороти стрес залежностями ще ні в кого не виходило
В МОЗ розповіли про реальні способи боротьби з пригніченими станами. Усі вони засновані на дієвих і позитивних програмах самовідтворення в складних обставинах.
Інформатор одразу зазначає, що допінги та переїдання до них не входять. Побороти стрес залежностями ще ні в кого не виходило. Це так не працює! Натомість що працює, розповімо.
Усі ці техніки варто застосовувати з тим, щоб не отримати серйозних розладів психіки через повномасштабне вторгнення РФ в нашу країну. Адже до нічних обстрілів житлових кварталів протикорабельними ракетами точно не був готовий жоден з нас!
У відомстві додатково підготували серію відео, що пояснюють як діяти в екстримальних психологічних умовах. Всі ці поради апробовані ВООЗ в боротьбі зі стресом. В них йдеться про методики нарощування стійкості, ефективну боротьбу з тривогою та навички з управління проблемами.
Соціологи порахували, 9 з 10 українців протягом повномасштабної війни особисто відчули хоча б один з симптомів психотравми. Наразі 40-50% з нас потребують психологічної підтримки, наполягають в МОЗ.
Раніше Інфомартор писав про те, як правильно плакати.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал Viber можна тут.