Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Злочинці армії рф скупчують сили біля Лиману, намагаючись "розітнути" військові сили оборони українців на Донбасі
Російські війська змінили напрямок наступу і концентрують великі сили у напрямку Лиману. У такий спосіб вони намагаються затиснути в "клешні" Бахмут, який вони не можуть захопити через сильний опір українських військових. Вони випробовують тактику "клешнів" також і на інших ділянках фронту на Донбасі.
Про це пише Reuters з посиланням на українського бійця, що воює в Бахмуті.
"З початку лютого росіяни зробили від 40 до 50 спроб атакувати, але ми відобразили їх усі. Окупанти нещодавно змінили напрямок атаки, мають намір піти дорогою до Лимана в Луганській області. Це другий основний напрямок після Бахмута, який дуже цікавий противнику. Бо якщо вони дійдуть до Лимана, то плануватимуть далі на Краматорськ та Слов'янськ", — цитує видання свого співрозмовника.
Український воєнний пояснив, що ЗСУ так посилено борються за Бахмутський район, оскільки, захопивши його, окупанти зможуть становити значно більшу загрозу для міст Донецької області, ніж є тепер.
У Reuters також зазначають, що така тактика справді може бути наміром росії.
"Але аналітики вважають, що у ЗС рф і ПВК "Вагнер" немає можливостей для реалізації цього плану. Особливо, якщо зважати на те, з якими труднощами зіткнулася Росія, воювавши за Бахмут", - пишуть кореспонденти видання.
Водночас у четвер, 16 березня, у деяких каналах з'явилась інформація від наших військових про те, що росіяни вже й самі не вірять, що захоплять Бахмут. Як би не верещала російська пропаганда про оточення міста, але воно не у кільці. "Дорогу життя" росіяни також не контролюють, вона наша.
У Генштабі також повідомляють про скупчення сил противника під Лиманом, але не тільки тут. Основні зусилля противник зосереджує на Лиманському, Бахмутському, Авдіївському, Мар’їнському та Шахтарському напрямках.
Під час боїв за Бахмут російська регулярна армія та приватна військова компанія "Вагнер", яку так хвалили у росії, втратили від 20 до 30 тисяч пораненими та вбитими. Візуально це виглядає як 800 покійників на один кілометр, що лежать на полі бою.
Іноземні ЗМІ прогнозують, що наприкінці весни або ж вже у квітні українські війська підуть у контрнаступ.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.