Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
У військових країни-агресорки змінилися цілі для обстрілів
Окупанти провалили план доведення енергетичної інфраструктури України до критичного стану. Тепер ворог намагатиметься зірвати контрнаступ ЗСУ. Ймовірно, битиме по військових об'єктах та шляхам постачання.
Про це в інтерв'ю Gazeta.ua розповів речник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов. За його словами, загроза для цивільного населення зберігається.
"Метою масових ракетних ударів був блекаут і доведення до критичного стану енергетичної інфраструктури. Цей план провалився. Зараз ворог повертається до використання ракет та дронів, як це було під час першої тактики повномасштабного російського вторгнення. Тобто найбільш ймовірними цілями можуть знову стати військові об'єкти, шляхи постачання і все, що пов'язане з підготовкою до продовження процесу деокупації українських територій. Ворог намагатиметься зірвати наш наступ", – сказав Юсов.
Це аж ніяк не означає, що загроза для цивільного населення зникне. З останніх ударів видно, що це не так. І для цього є багато причин.
"Одна з них — вичерпання високоточної зброї: у росіян його залишилося близько 15 % від початкової кількості. Відтак часто ворог застосовує застарілі, неточні і неефективні засоби. Особливо, коли йдеться про С-300 по прифронтових територіях. Там про точність взагалі не йдеться. До того ж – хибні розвідані у більшості випадків. Надалі найбільше страждатиме саме цивільна інфраструктура. Але таких масованих ударів, які були, ми вже, напевно, найближчим часом не побачимо. Принаймні, з такою регулярністю", – наголосив Юсов.
Нещодавно видання Politico з посиланням на американських високопосадовців інформувало про початок контрнаступу ЗСУ вже у травні. Джерела видання також повідомляли, що ЗСУ мають два варіанти: йти на південь через Херсон до Криму або просуватися на схід, а потім на південь, відрізавши для ворога сухопутний коридор. Водночас в інтерв'ю Bild один із високопосадовців НАТО заявив, що Україна має пережити критичні пів року, адже наразі триває підготовка до контрнаступу. Він може розпочатися весною або літом. Головною метою ЗСУ буде прорив сухопутного мосту в окупований Крим.
Нагадаємо, в захопленому Криму окупанти проводять жорсткі фільтраційні заходи. Крім того, у ворога є успіхи в Бахмуті.
Також Інформатор писав, кого Україна не вважатиме зрадником під час мобілізації на окупованих територіях.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.