Головна
Бізнес
Фінанси
15:50, 13 Липня
Информатор UA

Интро

В Україні представили нову памятну монету, присвячену Військово-Морським силам ЗСУ.На реверсі зображені різні типи кораблів. Про це повідомляє Інформаторз посиланням наГенеральний штаб ЗСУ. "Присвячена окремому виду ЗСУ, призначеному для стримування або відсічі збройної агресії проти України з моря та на приморських напрямках, захисту суверенітету й державних інтересів України", йдеться в описі монети. Монета номіналом 10 гривень введуть в обіг з 14 липня. На аверсі монети в центрі розміщена емблема Військово-Морських сил ЗСУ, унизу ліворуч від неї малий Державний Герб України, унизу праворуч номінал 10 та графічний символ гривні. На реверсі різні типи кораблів як символ ВМС ЗСУ, до складу яких, крім надводних сил, також входять морська авіація, морська піхота, берегова артилерія та інші компоненти. Нагадаємо, вУкраїні з'являться нові монети, присвячені війні. Крім того,у СШАвипустили колекційну монету, присвячену захисникамострова Зміїний. Такожписав, щовипустив срібну монету, присвячену Україні. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

Нацбанк введе в обіг нову 10-гривневу монету, присвячену Військово-Морським силам

Читать на русском

В центрі монети розміщена емблема Військово-Морських сил ЗСУ

Читать на русском
Нацбанк введе в обіг нову 10-гривневу монету, присвячену Військово-Морським силам

В центрі монети розміщена емблема Військово-Морських сил ЗСУ

В Україні представили нову пам’ятну монету, присвячену Військово-Морським силам ЗСУ. На реверсі зображені різні типи кораблів. 

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Генеральний штаб ЗСУ.

"Присвячена окремому виду ЗСУ, призначеному для стримування або відсічі збройної агресії проти України з моря та на приморських напрямках, захисту суверенітету й державних інтересів України", – йдеться в описі монети.

Монета номіналом 10 гривень введуть в обіг з 14 липня. На аверсі монети в центрі розміщена емблема Військово-Морських сил ЗСУ, унизу ліворуч від неї – малий Державний Герб України, унизу праворуч – номінал 10 та графічний символ гривні.

На реверсі – різні типи кораблів як символ ВМС ЗСУ, до складу яких, крім надводних сил, також входять морська авіація, морська піхота, берегова артилерія та інші компоненти.

Нагадаємо, в Україні з'являться нові монети, присвячені війні. Крім того, у США випустили колекційну монету, присвячену захисникам острова Зміїний.

Також Інформатор писав, що Ватикан випустив срібну монету, присвячену Україні.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.