Нам потрібно було змусити Україну робити правильні речі. Це була не проста ситуація. Ви могли підгледіти невелику сцену в Овальному кабінеті, але я думаю, що зараз вони роблять правильні речі. І ми намагаємося досягти мирної угоди, досягти припинення вогню, а потім і мирної угоди"
"Ой, ну а шо... і так, буває", - каже співачка. Легка іронічна пісня про невдалі пошуки кохання, метеликів у животі та підступних чоловіків.
В центрі монети розміщена емблема Військово-Морських сил ЗСУ
В Україні представили нову пам’ятну монету, присвячену Військово-Морським силам ЗСУ. На реверсі зображені різні типи кораблів.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Генеральний штаб ЗСУ.
"Присвячена окремому виду ЗСУ, призначеному для стримування або відсічі збройної агресії проти України з моря та на приморських напрямках, захисту суверенітету й державних інтересів України", – йдеться в описі монети.
Монета номіналом 10 гривень введуть в обіг з 14 липня. На аверсі монети в центрі розміщена емблема Військово-Морських сил ЗСУ, унизу ліворуч від неї – малий Державний Герб України, унизу праворуч – номінал 10 та графічний символ гривні.
На реверсі – різні типи кораблів як символ ВМС ЗСУ, до складу яких, крім надводних сил, також входять морська авіація, морська піхота, берегова артилерія та інші компоненти.
Нагадаємо, в Україні з'являться нові монети, присвячені війні. Крім того, у США випустили колекційну монету, присвячену захисникам острова Зміїний.
Також Інформатор писав, що Ватикан випустив срібну монету, присвячену Україні.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.