Головна
Світ
09:40, 4 Червня
Информатор UA

Интро

Ватикан випустив спеціальну срібну монету, присвячену Україні. Весь прибуток від продажу спрямують на допомогу українцям. Про це повідомив посол України у Ватикані Андрій Юраш, передає Інформатор. "Це не просто символ, це справжній жест на підтримку України: на 100-й день вторгнення Росії в Україну Ватиканський офіс філателії та нумізматики випустив спеціальну срібну монету, присвячену Україні", - заявив посол. До речі, ціна однієї монети 50 євро. Нагадаємо, США випустили дві срібні монети з українською символікою. Також Інформаторписав, що Білий дім присвятив пам'ятну монету Володимиру Зеленському. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Ватикан випустив срібну монету, присвячену Україні

Читать на русском
Ватикан випустив срібну монету, присвячену Україні

Ціна однієї монети – 50 євро

Ватикан випустив спеціальну срібну монету, присвячену Україні. Весь прибуток від продажу спрямують на допомогу українцям.

Про це повідомив посол України у Ватикані Андрій Юраш, – передає Інформатор.

"Це не просто символ, це справжній жест на підтримку України: на 100-й день вторгнення Росії в Україну Ватиканський офіс філателії та нумізматики випустив спеціальну срібну монету, присвячену Україні", - заявив посол.

До речі, ціна однієї монети – 50 євро.

Нагадаємо, США випустили дві срібні монети з українською символікою.

Також Інформатор писав, що Білий дім присвятив пам'ятну монету Володимиру Зеленському.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.