"На сьогодні секретар РНБО сформулював цей пункт як «інформаційна твердість». Це загальна історія, до якої залучені різні структури, зокрема обидві розвідки, а також СБУ"
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Ця пісня про добрі і світлі почуття. Мені сподобалось слово “Неабищо”, бо воно не звичне, ми так називаємо людей які нам подобаються, чи яких ми кохаємо. Мене називали “моє неабищо”, мені це сподобалось, тому що я відчула в цьому слові певну унікальність, милозвучність. Це слово і смішне, і дивне, але дуже моє”, - коментує TAYANNA.
На "Золотих воротах" відкрито виставку на підтримку жертв насильства під час війни
На столичній станції метро «Золоті ворота» стартував мистецький проєкт на підтримку людей, які пережили сексуальне насильство під час війни
На станції метро «Золоті ворота» до 2 лютого триватиме виставка «Вишиті болем». Про це повідомляє Київськка міська рада. Історії зі збірних образів людей, котрі пережили сексуальне насильство під час війни, вишиті на рушниках та перекладені на нетравматичну й доступну всім мову орнаменту.
"Ми вишили рушники, щоби переповісти історії про сексуальне насильство, скоєне російськими окупантами над людьми, яких не існує в реальності. Але зібрано ці історії з темних подій, які відбулися насправді. І зі світлих, які обов’язково відбудуться. А відбудеться от що: рани загояться, життя переможе, ми все подолаємо. Далі є", - пишуть організатори проекту – інформаційна платформа “Далі Є”, яку було створено проєктом “Психічне здоров’я для України” за підтримки МОЗ України.
Кожна історія, що вишита на рушнику, вигадана, але заснована на досвіді реальних людей, які зазнали сексуального насильства від російських військових і зараз перебувають на шляху зцілення. Прочитати ці історії можна на сайті. Виставку створено, щоб привернути увагу суспільства та зібрати кошти й допомогти людям, які пережили сексуальне насильство під час війни. Їм пропонується медична, психологічна та юридична допомога.
Також на сайті та в соцмережах проекту можна висловити свою підтримку постраждалим від сексуального насильства під час війни.
Раніше Інформатор писав, як не стати жертвою торгівлі людьми під час війни.
Нагадаємо, столичне метро працюватиме за новим графіком.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.