“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
На "Золотих воротах" відкрито виставку на підтримку жертв насильства під час війни
На столичній станції метро «Золоті ворота» стартував мистецький проєкт на підтримку людей, які пережили сексуальне насильство під час війни
На станції метро «Золоті ворота» до 2 лютого триватиме виставка «Вишиті болем». Про це повідомляє Київськка міська рада. Історії зі збірних образів людей, котрі пережили сексуальне насильство під час війни, вишиті на рушниках та перекладені на нетравматичну й доступну всім мову орнаменту.
"Ми вишили рушники, щоби переповісти історії про сексуальне насильство, скоєне російськими окупантами над людьми, яких не існує в реальності. Але зібрано ці історії з темних подій, які відбулися насправді. І зі світлих, які обов’язково відбудуться. А відбудеться от що: рани загояться, життя переможе, ми все подолаємо. Далі є", - пишуть організатори проекту – інформаційна платформа “Далі Є”, яку було створено проєктом “Психічне здоров’я для України” за підтримки МОЗ України.
Кожна історія, що вишита на рушнику, вигадана, але заснована на досвіді реальних людей, які зазнали сексуального насильства від російських військових і зараз перебувають на шляху зцілення. Прочитати ці історії можна на сайті. Виставку створено, щоб привернути увагу суспільства та зібрати кошти й допомогти людям, які пережили сексуальне насильство під час війни. Їм пропонується медична, психологічна та юридична допомога.
Також на сайті та в соцмережах проекту можна висловити свою підтримку постраждалим від сексуального насильства під час війни.
Раніше Інформатор писав, як не стати жертвою торгівлі людьми під час війни.
Нагадаємо, столичне метро працюватиме за новим графіком.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.