Київське метро працюватиме за новим графіком: що змінилося

Читать на русском

Що варто знати пасажирам про зміни в роботі київського метрополітену

Читать на русском
Київське метро працюватиме за новим графіком: що змінилося
Будьте уважні та обережні!

Що варто знати пасажирам про зміни в роботі київського метрополітену

У суботу, 28 січня, на станції метро «Оболонь» запрацює вестибюль № 1 – у напрямку станції «Мінська». А вестибюль № 2 в напрямку станції «Почайна» буде зачинено.

Зміни в режимі роботи станції пов’язані з ремонтом підземних пішохідних переходів, що перебувають на балансі КП «ШЕУ» Оболонського району. Також під час закриття вестибюля № 2 замінять лінійку турнікетів.

Київське метро працюватиме за новим графіком: що змінилося 1

Нове обладнання приймає всі форми оплати проїзду, зокрема:

  • транспортну картку;
  • qr-квиток;
  • qr-код, згенерований у застосунку «Київ Цифровий»;
  • безконтактну банківську картку;
  • мобільний додаток ApplePay та Google Pay.

Станція метро «Оболонь» працює для перевезень пасажирів із 05:29 до 21:29. Водночас як укриття станція працює цілодобово. 

Метро у Києві під час війни

З початку військової агресії РФ проти України Київський метрополітен у цілодобовому режимі працює як укриття. Там є усі найнеобхідніші умови: питна вода, санітарні вузли та можливість підзарядити гаджети (деталі ми писали тут). Прохід на станції метро в комендантську годину (із 23:00 до 05:00) під час повітряної тривоги такий:

  • при вході в метрополітен як укриття обов’язково необхідно мати документ-посвідчення особи;
  • прохід на станції для укриття забезпечують правоохоронці. Контакт поліції розміщено біля входу. Також для виклику чергового можна
  • скористатися дзвоником біля вхідних дверей;
  • уночі працює той же вестибюль, що й у денну зміну.

Раніше ми писали, що проблеми з турнікетами в київському метро створили великі черги.

Нагадаємо,  з 20 грудня у Києві відкрито станції метро  "Майдан Незалежності" та "Хрещатик". Вони були закриті з початку повномасштабної війни. 

Інформатор повідомляв, що під час зустрічі 11 січня мери Києва Віталій Кличко та Варшави Рафал Тшасковський підписали листа про наміри щодо співробітництва між Київським та Варшавським метрополітенами та про передачу польською столицею Києву 60 вагонів метро. Про це Інформатору стало відомо з повідомлення Київської міської державної адміністрації.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.