Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Тихий дощ” — це лірична подорож, де похмурого осіннього вечора ти можеш залишитися наодинці зі своїми думками. Здається, місто дихає ритмом цієї пісні, й навіть на перший погляд байдужі бетонні стіни вбирають у себе цю мелодію. І кожен стає свідком цієї магії й частиною осінньої симфонії — меланхолійної, але водночас сповненої тихої надії на новий світанок.
Скоріш за все, жіночий монастир буде переїжджати
Депутати Житомирської ради ухвалили рішення про заборону діяльності УПЦ Московського патріархату на території області. Відповідне рішення прийняли на черговому засіданні обласної ради.
Як передає Укрінформ, у рішенні депутатів вказано, що забороняється діяльність Української православної церкви, яка має церковно-канонічний зв’язок із російською православною церквою (зареєстрована як Київська митрополія УПЦ, ЄДРПОУ 21510633), є її структурним підрозділом і перебуває у відносинах підпорядкування, на території Житомирської області. При цьому депутати вирішили скасувати рішення 2017 року про передачу земельної ділянки жіночому монастирю Афонської ікони Божої Матері УПЦ МП. Тобто, жіночий монастир московського патріархату, скоріше за все, буде переїжджати.
Заступник голови Житомирської обласної ради Володимир Ширма пояснив, що земельна ділянка, яка раніше була передана монастирю, тепер буде перебувати під комунальною власністю. Важливо зазначити, що депутати хотіли скасувати це рішення ще в 2017 році, але тоді не вистачило голосів. Тепер же рішення нарешті вдалося ухвалити, а УПЦ МП – заборонити.
У Чернівцях рішенням міської ради втратили право користуватися земельними ділянками 22 храми московського патріархату. Заступник директора профільного департаменту Денис Гречаний підкреслив, що ці ділянки перебувають під комунальною власністю, а храми не мали відповідних договорів.
"Під час підготовки проєкту рішення зважали на рішення інших обласних центрів, де аналогічні кроки вже було здійснено", – додав Гречаний.
Також стало відомо, що у Броварах та Білій Церкві Київської області офіційно розірвали договори оренди з храмами московського патріархату. Зазначається, що йдеться про земельні ділянки, де знаходиться п'ять храмів в Броварах. Водночас у Білій Церкві втратили ділянки ще два храми московського патріархату.
Нагадаємо, раніше в Сумській області заборонили УПЦ московського патріархату користуватися земельними ділянками.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.