"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Максимальна кількість утоплень в Києві припадає на періоди з червня по серпень
В Києві провели дослідження, щоб дізнатися на яких столичних водоймах існує найбільший ризик втопитися. Виявилося, що найбільше потопельників протягом останніх років було на озерах Райдужному, Йорданському й Міністерці. Переважна більшість потопельників - чоловіки.
Про це свідчать дані комунального підприємства "Плесо". Зазначається, що найбільша кількість загиблих (за період 2019-2022 роки) була на озері Райдужне Дніпровського району (8 загиблих), а також на озерах Оболонського району: Йорданське та Міністерське/Редькіне (по 6 загиблих у кожному). При цьому на озері Райдужне знаходиться офіційний пляж, на озерах Йорданське та Міністерське облаштовані пляжі відсутні взагалі.
Крім того, фахівці "Плеса" з’ясували, що незалежно від сезону є непоодинокі випадки утоплення біля мосту Метро у Печерському районі. За 2019-2022 роки неподалік Південного мосту знайшли 5 загиблих. Однією з причин трагічного фіналу є перебування в стані алкогольного сп’яніння. Що цікаво, переважна більшість потопельників - чоловіки.
Максимальна кількість нещасних випадків в Києві припадає на періоди з червня по серпень. В цей час люди тонули здебільшого на таких локаціях: у районі Венеційського мосту та Труханового острова, а також на озері Райдужне.
Після перевірки столичних пляжів, киян закликали утриматись від купання на 14 з них. Причина - вода не відповідає санітарно-гігієнічним нормам. Купатися заборонено на таких пляжах Києва:
До слова, цього року пляжний сезон у столиці офіційно не відкривали, бо на пляжах немає укриттів та сховищ. Киянам та гостям міста рекомендують утриматись від відвідування пляжів та зон відпочинку на березі Дніпра.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.