“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Адміністрація морських портів просить суд стягнути з власника судна, що сіло на мілину близько 2,4 млн грн
Танкер Delfi - постійне джерело забруднення акваторії Чорного моря в Одесі. З нього кілька разів витікали нафтопродукти, та кілька разів його пробували підняти. Господарський суд Одеської області наклав арешт на танкер Delfi.
Про це йдеться в ухвалі господарського суду Одеської області,- передає Інформатор .
Позов подано держпідприємством «Адміністрація морських портів України»: в ньому вказується, що через ліквідацію наслідків аварії судна українська компанія зазнала збитків у розмірі близько 2,4 млн грн, які і просить стягнути з власника Delfi.
Судно заарештовано в якості забезпечення позовних заяв.
Нагадаємо, в листопаді минулого року компанія Mister Drake PC повідомила Адміністрації Одеського морпорту, що вона володіє танкером Delfi, і надала документи права власності. Після цього Адміністрація морських портів неодноразово просила власника сплатити за роботи з ліквідації наслідків аварії судна, але дарма.
14 серпня Адміністрація морпортів звернулася до суду з метою стягнути гроші, витрачені на підняття танкеру Delfi, з його власника, а через кілька днів подала клопотання про арешт судна, щоб забезпечити виконання майбутнього рішення.
Суд частково задовольнив клопотання про арешт, заарештувавши судно і дозволивши Адміністрації морпортів переміщати його.
Всю історію танкеру Delfi можна дізнатися тут .