“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
На сайти Офісу президента і Держспецзв'язку зробили 16 DDoS-атак
В Україні система кіберзахисту за тиждень зареєструвала 468 360 підозрілих подій на державних інформаційних ресурсах і об'єктах критичної інфраструктури.
Про це повідомляє прес-центр Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України (Держспецзв'язку), передає Інформатор .
Система захищеного доступу державних органів в період з 9 по 15 грудня заблокувала 58 321 атаку різних видів. Це на 7% більше, ніж заблокували за попередній тиждень.
"Переважна більшість - це мережеві атаки прикладного рівня (97%) і атаки типу Harvest Attack (2%). Також зафіксовано і заблоковано 16 DDoS-атак, зокрема на веб-ресурси Офісу президента України та Держспецзв'язку",- йдеться у повідомленні.
Урядова команда CERT-UA за тиждень зареєструвала і опрацювала 3 181 кіберінцідент.
"Переважна більшість оброблених інцидентів стосується недержавного сектору (близько 99%). Основна кількість інцидентів стосується поширення шкідливого програмного забезпечення (99%)", - резюмували у відомстві.
Нагадаємо, в Україні високий рівень кібернебезпеки через масштабні кібератаки в США. Крім того, Україна зайняла 25-е місце в рейтингу з кібербезпеки .
Також Інформатор писав, що США виділять Україні 38 млн доларів на розвиток кібербезпеки.