На платформі Netflix можна переглянути вже 16 українських фільмів: які саме?

Міжнародна орбіта вітчизняного кіно

На платформі Netflix можна переглянути вже 16 українських фільмів: які саме?
Запасаємось попкорном та дивимося українське

Починаючи з вересня цього року, стрімінговий сервіс Netflix поступово розширював свій асортимент у тому числі і за рахунок кінопродукції України. Наразі на Нетфліксі можна знайти 16 фільмів українського виробництва. У нижченаведеній добірці можна дізнатися, які вітчизняні фільми вже є частиною відеотеки стрімінгового гіганта.

«Віддана» (2019)

Режисерка: Христина Сиволап

Бюджет фільму: 60 млн грн

Дія фільму відбувається у середині 19 століття у місті Станіслав (нинішній Івано-Франківськ). Під час пожежі гине дружина доктора Анкера, проте йому вдається врятувати рідну дочку Адель та дівчинку Стефанію, яка працює прислугою. Вдівець вирішує взяти кермо виховання обох дівчаток на себе. Але минає 25 років...

«Фокстер і Макс» (2019)

Режисер: Анатолій Матешко

Бюджет фільму: 51,4 млн грн

Фільм розповідає історію 12-річного хлопчика на ім'я Макс, який одного разу у відчаї втікає з дому після сварки батьків. Під час прогулянки під мостом хлопчик знаходить загадковий балончик фарби. Макс вирішує намалювати собаку на стіні. Незабаром звичайний малюнок оживає і перетворюється на високотехнологічного робота-пса на прізвисько Фокстер. Новий друг має неймовірні здібності, які раніше світ не бачив.

«Зірки за обміном» (2021)

Режисер: Олексій Даруга

Бюджет фільму: 15 млн грн

Головними героями комедійного фільму постають знаменитості із шоубізнесу – Поля Малякова (Оля Полякова) та Хома Михайлівський (DZIDZIO), які несподівано міняються своїми тілами. Щоби виправити непросту ситуацію, їм доведеться допомогти один одному вирішити наявні в житті кожного проблеми.

«Слуга народу» (2015-2019)

Режисер: Олексій Кирющенко

Вартість одного епізоду: у 2015-му – майже 90 тис. дол.

Загальна кількість епізодів – 49

Історія про пересічного вчителя Василя Голобородько, який волею долі та нагоди стає президентом України. Його чекає нерівна сутичка з корупцією, безробіттям, байдужістю влади до проблем пересічних громадян. Загалом йому доведеться робити те, за що попередні президенти і братися боялися.

«Слуга народу-2» (2016)

Режисер: Олексій Кирющенко

Бюджет фільму: 30 млн грн

За сюжетом, Голобородько разом із колишнім прем’єр-міністром намагається, стабілізувати економіку країни та зупинити хижих олігархів. Стрічка описує частину подій другого сезону однойменного серіалу.

«Снайпер. Білий ворон» (2021)

Режисер: Мар'ян Бушан

Бюджет фільму: 29,9 млн грн

Микола Вороненко пропонує своїй дружині відмовитися від життєвих благ та провести екологічний експеримент. Він вириває щось на кшталт хоббітської нори, подружжя починає в ній жити, намагаючись довести, що і в нашому столітті можна і потрібно жити лише в гармонії з природою. Дружина Миколи вагітна, незважаючи на деякі труднощі у побудові побуту, вона почувається цілком щасливою. Але в їхнє місто приходить війна. Микола відразу приймає рішення йти на війну, щоб боротися з ворогом. Еко-поселенець стає снайпером із позивним Ворон.

«Я працюю на цвинтарі» (2021)

Режисер: Олексій Тараненко

Бюджет фільму: 21,4 млн грн

Це історія людини, яка вирішила втекти від життя. Герой знаходитиме спокійну роботу на цвинтарі, де продає надгробки родичам померлих. Чоловік сподівається, що у подібному місці його вже точно ніхто не потурбує. Однак він потрапляє до кругобігу життєвих подій і починає змінюватися.

«Зима у вогні» (2013-2014)

Режиссер: Євген Афінеєвський

Бюджет не розголошується

Фільм показує трагічні події, що відбулися в Києві взимку 2013-2014 років, розпочалися з мирних протестів, які закінчилися кровопролитними зіткненнями протестувальників із органами правопорядку.

«Дике поле» (2018)

Режисер: Ярослав Лодигін

Бюджет фільму: 31 млн грн

Фільм став першою екранізацією творчості Сергія Жадана – роману «Ворошиловград». У центрі подій, що розгортаються, виявляється Герман Корольов, який веде звичний спосіб життя, доки не дізнається про безслідне зникнення брата. Йому доводиться повернутися до рідного містечка, щоби захистити сімейний бізнес — автозаправку — від зазіхань місцевих рейдерів.

«Зустріч однокласників» (2019)

Режисер: Валентин Шпаков

Бюджет фільму: 6 млн грн

У шкільні роки головні герої були кращими друзями й завжди в усьому підтримували один одного. Закінчивши навчання і ставши випускниками, вони увійшли в доросле життя й розбіглися хто куди. Проходить 25 років і шкільні друзі: музикант, підприємець і архітектор приходять на зустріч однокласників…

«Бурштинові копи» (2021)

Режисер: Аліна Бухтіярова

Бюджет фільму: 15,5 млн грн

За сюжетом комедії, патрульний Максим з дитинства мріяв стежити за правопорядком, щоб робити світ безпечним і справедливим. Але неочікувано його переводять з Києва до невеличкого селища на Житомирщині. Там столичний поліцейський зі своїм новим напарником Богданом кидають виклик бурштиновій мафії. Чи зможе Макс знайти спільну мову з колоритними місцевими копами та перемогти всесильного «Бурштинового Барона»?

«Носоріг» (2021)

Режисер: Олег Сенцов

Бюджет фільму: 50 млн грн

Герой фільму – звичайний бандит із 90-х, прозваний Носорогом за характер і за шишку від удару гантелей на першій стрілці – одного разу розуміє: так жити не можна. Носоріг згадує етапи свого життя, моменти, коли він втратив членів своєї сім'ї. Він робить висновок, що всі випробування в житті посилаються не за щось, а для чогось. Але навіщо? І до чого він тепер готовий?

«Поводир» (2014)

Режисер: Олесь Санін

Бюджет фільму: 16,8 млн грн

Україна, тридцяті роки ХХ століття. Американський інженер Майкл Шемрок разом із сином приїздить до Харкова допомагати будувати соціалізм. Тут він закохується в актрису Ольгу Левицьку, на яку давно має плани червоний комісар. За трагічних обставин американець гине, а його сина рятує від переслідувачів сліпий кобзар. Не маючи інших шансів вижити на чужині, хлопець стає поводирем. Їхня подорож, сповнена небезпечних пригод, відбувається на тлі найдраматичніших сторінок української історії та руйнування людських доль.

«Захар Беркут» (2019)

Режисери: Ахтем Сеітаблаєв, Джон Вінн

Бюджет фільму: 113,2 млн грн

Сценарій історичної драми написаний на основі однойменної повісті Івана Франка, проте з новими персонажами та сюжетними лініями. Події історичного фільму розгортаються у 1241 році під час монгольської навали під проводом воєначальника Бурундая. Він йшов на захід з величезним військом, знищуючи міста і захоплюючи полонених, але дійшовши до Карпатських гір, Бурундай вирішує зупинитися біля підніжжя.

«Мої думки тихі» (2019)

Режисер: Антоніо Лукіч

Бюджет фільму: 9,4 млн грн

У центрі сюжету фільму «Мої думки тихі» опиниться звукорежисер на ім'я Вадим, який мріє знайти своє місце у світі великого кіно. Щоправда, поки що у нього нічого не виходить, і Вадим перебивається рядовими підробітками, але потім з ним зв'язуються представники однієї канадської кінокомпанії. Їм потрібно записати звуки диких тварин, що мешкають у Карпатах. Канадці можуть покликати головного героя працювати до себе, якщо він дістане особливо рідкісний звук, що видається рахівським крижнем. Сподіваючись вирватися з рідної глушині, Вадим вирушає на пошуки. Але разом із ним вирушає і його мати.

«Сторожова застава» (2017)

Режисер: Юрій Ковальов

Бюджет фільму: 39,2 млн грн 

Через сонячне затемнення активується магічний портал, і звичайний підліток Вітя опиняється в минулому. Він потрапляє в часи богатирів, магії, відважних воїнів і підступних чаклунів. Разом з Іллею Муромцем, Добринею Микитичем і Альошою Поповичем Віті доведеться пройти через безліч пригод і випробувань, щоби захистити від ворогів рідну землю.

 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube