Головна
Шоу-біз
18:28, 15 Листопада
Информатор UA

Интро

Нещодавно відбулася церемонія нагородження переможців 14-го Міжнародного кінофестивалю «Universal Film Festival 2022». Фестиваль проходив у Франкфурті. Художній фільм «Нестримний» отримав нагороду у номінації «Найкращий екшн фільм». Про нагороду режисер фільму Андрій Заєць повідомив на сторінках свого Facebook. Фільм був знятий у Кам'янці-Подільському у 2021 році. Прем'єра стрічки відбулася у березні цього року на п'ятому Кам'янець-Подільському кінофестивалі «Бруківка». Що являє собою Universal Film Festival? Кінофестиваль «Universal Film Festival» був заснований у 2007 році в Канзас-Сіті, США, і перетворився на міжнародний гібридний фестиваль, який включає в себе як живі кінопокази, так і покази у режимі онлайн. Щороку фестиваль відбувається в іншому місті та країні, зосереджуючись переважно на незалежному кіно. Незалежне кіно привертає увагу всього світу Нещодавно Інформатор писав, що у Південній Кореї вперше відбудеться український кіномарафон. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Український фільм "Нестримний" отримав нагороду у Німеччині

Читать на русском

Стрічку відзначили як найкращий екшн-фільм

Читать на русском
Український фільм "Нестримний" отримав нагороду у Німеччині
Українське кіно продовжує підкорювати світ

Стрічку відзначили як найкращий екшн-фільм

Нещодавно відбулася церемонія нагородження переможців 14-го Міжнародного кінофестивалю «Universal Film Festival 2022». Фестиваль проходив у Франкфурті. Художній фільм «Нестримний» отримав нагороду у номінації «Найкращий екшн фільм».

Про нагороду режисер фільму Андрій Заєць повідомив на сторінках свого Facebook. Фільм був знятий у Кам'янці-Подільському у 2021 році. Прем'єра стрічки відбулася у березні цього року на п'ятому Кам'янець-Подільському кінофестивалі «Бруківка».

Що являє собою Universal Film Festival?

Кінофестиваль «Universal Film Festival» був заснований у 2007 році в Канзас-Сіті, США, і перетворився на міжнародний гібридний фестиваль, який включає в себе як живі кінопокази, так і покази у режимі онлайн. Щороку фестиваль відбувається в іншому місті та країні, зосереджуючись переважно на незалежному кіно.

Незалежне кіно привертає увагу всього світу

Нещодавно Інформатор писав, що у Південній Кореї вперше відбудеться український кіномарафон.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.