"На сьогодні секретар РНБО сформулював цей пункт як «інформаційна твердість». Це загальна історія, до якої залучені різні структури, зокрема обидві розвідки, а також СБУ"
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Ця пісня про добрі і світлі почуття. Мені сподобалось слово “Неабищо”, бо воно не звичне, ми так називаємо людей які нам подобаються, чи яких ми кохаємо. Мене називали “моє неабищо”, мені це сподобалось, тому що я відчула в цьому слові певну унікальність, милозвучність. Це слово і смішне, і дивне, але дуже моє”, - коментує TAYANNA.
Роботи ще остаточно не завершені
Попри війну, в Україні продовжується процес повного розриву з усіма проявами радянського періоду - декомунізація. В рамках цієї політики було замінено герб СРСР на монументі Батьківщини-матері в Києві. Зранку 6 серпня український герб вже з'явився на монументі.
Величезний тризуб вже встановлено на щиті скульптури, повідомляє "Українська правда". Втім, монтажні роботи ще на завершені і композицію слід довести до ладу.
Повідомляється, що український герб було доставлено до статуї ще вчора, 5 серпня. Тоді ж ввечері його хотіли встановити, однак, коли інсталяцію підняли на висоту 24 метрів, розпочався сильний вітер. Через це все перенесли на ранок 6 серпня. І ось сьогодні тризуб зайняв місце на щиті Батьківщини-матері.
Розмови про те, що радянський герб з найвідомішої статуї столиці слід прибрати або замінити, розпочалися ще 2018 року. Останнім часом питання декомунізації Батьківщини-матері (яку тепер логічніше було б називати Україна-мати) актуалізувалося знову. Підготовка до демонтажу серпа з молотом розпочалася ще минулого року. Повністю завершити всі роботи мають до Дня Незалежності.
Вартість проєкту "Тризуб Батьківщини" складає 28 мільйонів грн. За офіційними даними, на його реалізацію не залучали державних коштів – усе відбувається за кошти приватних інвесторів та донорів.
Сам монумент був збудований ще 1981 року. Він розташовується на Печерських пагорбах на території Національного музею історії України у Другій світовій війні. Величезна монументальна споруда завжди зустрічає гостей столиці, якщо добиратися до Києва потягом чи автомобілем зі сходу або центру країни.
Раніше ми писали, що Батьківщину-мати хотять декомунізувати. Також "Інформатор" повідомляв, які проблеми виникали під час робіт з встановлення українського тризуба.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.