"Ми перенесли війну на вашу територію, і ви б не впорались із цим без допомоги Північної Кореї. Ви перший правитель Росії, який змушений був звертатись по допомогу у Пхеньян. І сьогодні ви повністю залежите від Китаю – теж вперше в історії Росії."
У кліпі вперше разом із Муаядом з’являються музиканти, а особливої символіки образу артиста додає нагорода переможця шоу «Співають всі!», яку він уперше демонструє публічно саме в цій відеороботі.
Гасіння інших осередків пожежі триває
У Луганській області рятувальники ліквідували лісову пожежу на відкритій території поблизу Трьохізбенки. Гасіння інших осередків пожежі триває.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-центр Державної служби з надзвичайних ситуацій .
За даними рятувальників, пожежу сухої трави та лісових насаджень вже ліквідували.
Ще триває гасіння вогню між населеними пунктами Старий Айдар та Лобачеве. Тут горить суха трава, хмиз та лісові насадження. Зараз ця пожежа локалізована. Загрози населеним пунктам немає.
Нагадаємо, пожежі в Луганській області спалахнули першого вересня. У штабі ООС це пов'язували з діями бойовиків.
Як писав Інформатор, під час гасіння загоряння постраждав один рятувальник.
Крім цього повідомлялося, що двоє військових загинули,які допомагали гасити пожежі в Донецькій області, загинули, підірвавшись на міні.