RU
Головна
Україна
Події
10:35, 22 Квітня
Информатор UA

Интро

На Донбасі силовики викрили 10 учасників незаконних збройних формувань РФ. Також викриті двоє організаторів псевдореферендуму 2014 року. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-центр СБУ . "Силовики встановили місця проживання учасників банд угруповань так званої "ДНР". Вони наразі входять до складу незаконних збройних формувань терористів. Зараз перевіряється інформація щодо їхньої причетності до активного збройного опору силам ООС. У разі підтвердження даних, в їх відношенні будуть відкриті кримінальні справи", - заявили в СБУ. У квартирі одного з терористів знайшли схованку із бойовими засобами ураження. Зі схованки забрали 4 протитанкові міни ТМ-62М загальною вагою 40 кг. Зловмисник планував використовувати вибухівку для здійснення диверсій на території регіону. Перевіряється інформація щодо протиправної діяльності двох організаторів так званого "референдуму" 2014 року у Донецькій області. Нагадаємо, на Донбасі десятки міст і сіл залишилися без води через обстріли бойовиків.Крім того, названа дата засідання ЄСПЛ у справі України проти РФ.

На Донбасі силовики викрили 10 бойовиків РФ і 2 організаторів "референдуму"

Читать на русском
На Донбасі силовики викрили 10 бойовиків РФ і 2 організаторів "референдуму"

Наразі вирішується питання щодо порушення кримінальних проваджень

На Донбасі силовики викрили 10 учасників незаконних збройних формувань РФ. Також викриті двоє організаторів псевдореферендуму 2014 року.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-центр СБУ .

"Силовики встановили місця проживання учасників банд угруповань так званої "ДНР". Вони наразі входять до складу незаконних збройних формувань терористів. Зараз перевіряється інформація щодо їхньої причетності до активного збройного опору силам ООС. У разі підтвердження даних, в їх відношенні будуть відкриті кримінальні справи", - заявили в СБУ.

У квартирі одного з терористів знайшли схованку із бойовими засобами ураження. Зі схованки забрали 4 протитанкові міни ТМ-62М загальною вагою 40 кг. Зловмисник планував використовувати вибухівку для здійснення диверсій на території регіону. Перевіряється інформація щодо протиправної діяльності двох організаторів так званого "референдуму" 2014 року у Донецькій області.

Нагадаємо, на Донбасі десятки міст і сіл залишилися без води через обстріли бойовиків.Крім того, названа дата засідання ЄСПЛ у справі України проти РФ.

 

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.