На Донбасі протягом доби зберігалася «тиша»

Підрозділи Об'єднаних сил контролюють ситуацію

На Донбасі протягом доби зберігалася «тиша»

З початку доби 30 грудня бойовики дотримувалися перемир'я на Донбасі. Обстрілів не зафіксували.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на штаб ООС.

«З початку доби з боку збройних формувань Російської Федерації порушення режиму припинення вогню не зафіксовано», – йдеться у повідомленні.

У штабі додали, що українські захисники продовжують стримувати збройну агресію Росії.

Раніше Інформатор повідомляв, що на Донбасі бойовик «ЛНР» під наркотиками загубився і випадково вийшов на позиції ЗСУ.

Також ми писали, що минулої доби бойовики 4 рази порушили режим «тиші» та поранили українського військового.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі «Інформатор Live». Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

 

Головна Актуально Україна на часі Youtube
Інформатор у
телефоні 👉
Завантажити