На чемпіонаті Європи з гандболу збірна України зіграла із Францією

Збірна України провела другий поєдинок на європейській першості.

Суперниками збірної України стали чемпіони Олімпіади-2020. Франція під час поєдинку підтвердила свій статус однієї з найсильніших збірних світу.

Про перебіг подій у матчах чемпіонату Європи повідомляє Інформатор із посиланням на ФГУ.

У суботу, 15 січня, на чемпіонаті Європи із гандболу серед чоловічих команд збірна України провела другий поєдинок. Суперником українських гандболістів стала одна із найсильніших національних команд світу, збірна Франції. Склади команд:

Франція: Жерар, Десбонне, Пардін, Ленне, Мінн, Бос, Лагард, Річардсон, Мем, Турне, Карабатич, Мае, Фабрегас, Деска, Порте, Кунку, Нахі, Монар, Конан, Бріє.

Україна: Комок, В'юник, Терехов, Касай, Артеменко, Ільченко, Бурзак, Тютюнник, Кравченко, Глушак, Близнюк, Тільте, Міноцький, Залевський, Горига, Турченко, Буйненко, Донцов.

Рахунок у матчі відкрили французи – точним кидком відзначився Лагард. Українці відігралися, на що Франція відповіла двома голами. Команди продовжили обмін результативними кидками, але французи передбачувано почали йти у відрив. У середині першого тайму табло у залі угорського Сегеда показувало рахунок 10:5 на користь олімпійських чемпіонів Токіо-2020. Українська збірна намагалася нав'язати боротьбу, але давалася взнаки різниця в класі команд. На перерву команди пішли за переваги французької збірної в 6 м'ячів. Другий тайм збірна Франції розпочала з новим голкіпером, і вже у першій атаці збірної України Горига змусив Пардіна діставати м'яч із сітки своїх воріт. На 34-й хвилині лідер та найкращий бомбардир збірної України у сьогоднішньому матчі Горига отримав досить спірну червону картку та завершив поєдинок. Тим часом різниця у рахунку зросла до восьми м'ячів. Французи міцно тримали нитки гри у руках, не дозволяючи відродитися інтризі. Українці стали припускатися більше помилок, втрачали м'яч і пропускали виходи французів до воріт. За десять хвилин до кінця поєдинку Франція вела +11. Французи продовжили розривати оборону збірної України та зрештою здобули велику перемогу.

• Франція - Україна 36:23 (17:11).

Свій наступний поєдинок збірна зіграє 17 січня. Суперником української збірної стане віцечемпіон Євро-2020 збірна Хорватії. Інформатор стежитиме за перебігом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про результати поєдинків хокейної Суперліги України та баскетбольної Суперліги, а також результат першого матчу збірної України з гандболу на чемпіонаті Європи.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал Viber можна тут.