“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Ідея наразі на стадії обговорення
У Міжнародному валютному фонді розглядають можливість створити для України новий багаторічний пакет загальної допомоги. Його сума може скласти до 16 млрд доларів, але в підсумку можуть виділити і менше. Наразі для реалізації такої ініціативи потрібна підтримка країн «Великої сімки», зміни в правилах самого МВФ та знаходження гарантів, що виступлять на боці України.
Про це повідомляє Bloomberg з посиланням на власні джерела. Такий пакет допомоги має покрити потреби нашої країни в найближчі роки. Крім цього, він має стати таким-собі каталізатором для збільшення міжнародного фінансування.
Співрозмовники журналістів на умовах анонімності повідомили, що для реалізації програми потрібно виконати низку умов. Серед них можна виділити наступні:
Джерела зазначають, що програма може бути призначена на 3-4 роки. У випадку встановлення її фінансування на рівні 14-16 млрд доларів, в першій рік на неї віддадуть від 5 до 7 млрд доларів. План можуть узгодити до кінця березня, і в такому випадку перший транш можна очікувати вже в квітні. За очікуваннями ініціаторів, такі кроки мають збільшити фінансування підтримки України з боку державних та приватних кредиторів.
Раніше в МВФ також зробили заяву щодо російсько-української війни. Як зазначила директор-розпорядник МВФ Крісталіна Георгієва, війна в Україні має не регіональний, а глобальний характер. Події в нашій країні впливають на весь світ, також змінюючи пріорітети чималої кількості країн в бік воєнного сектору.
Водночас, у МВФ також вирішили трохи змінити свої прогнози відносно глобальної економіки у 2023-му році. Наразі в другій половині року тепер очікується покращення стану економіки. Зокрема, це пов’язано з позитивними даними з Європи та США.
Нагадаємо, що Подоляк дав невтішний прогноз стосовно атак дронами та ракетами.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.