Мудрик допоміг Челсі в ЛК, а Довбик Ромі не зміг: всі результати 2 туру Ліги Європи

Українські легіонери зіграли за свої клуби в єврокубкових турнірах - Лізі Європи та Лізі Конференцій

Михайло Мудрик Артем Довбик
Мудрик відзначився асистом, а Довбика випустмли занадто пізно. Фото: Gettyimages.com

У четверг, 3 жовтня, відбулися матчі другого туру Ліги Європи та першого - Ліги Конференцій. Михайло Мудрик долучився до перемоги Челсі над Гентом, а от Артем Довбик не зміг врятувати Рому від ганебної поразки від дуже скромного шведського клубу Ельфсборг. Нагадаємо, що Динамо в ЛЄ програло свій матч німецькому Гоффенхайму.

Тренер Роми пояснює поразку від Ельфсборга

Челсі на класі пройшов бельгійців

Коуч "аристократів" Енцо Мареска довів, що він джентльмен і слова дотримує. Як він і обіцяв, Михайло Мудрик отримав повний картбланш на Лігу Конференцій. Наш легіонер відіграв весь матч з Гентом. Лондонський клуб переміг без особливих проблем, хоча на поле вийшов напівосновний склад.

Михайло Мудрик не загубився на полі. На 12 хвилині він увійшов у штрафний майданчик з правого флангу і виконав ювіелірну передачу на дальню стійку. Ренату Вейга влучно пробив головою і відкрив рахунок. Челсі у підсумку переміг 4:2. Ця перемога відразу вивела лондонців на 6 місце у Лізі Конференцій.

Вікінги покарали "вовків"

Головний тренер Роми Іван Юрич, так само як і Мареска, випустив проти шведського Ельфсборга, резервний склад. Але тут цей трюк не спрацював. На власному полі шведи влаштували римлянам справжню баню. Вони заробили пенальті і реалізували його в роздягальню Роми під занавіс першого тайму.

В другому таймі на полі вийшов рятувати команду Артем Довбик. Але майже за пігодини йому так і не вдалося зрівняти рахунок. Римляни програли 0:1. Але Юрич заявив, що побачив перспективні моменти у грі Роми, незважаючи на сенсаційну поразку.

"Насправді у нас було багато позитиву.  Ми добре працювали та рухали м'яч. Але є речі, які нам потрібно покращити в контратаках. Так ми не забили, але це не було негативним або хаотичним виступом. Ми докладали багато зусиль, щоб потрапляти у фінальну третину і повинні були грати більш якісно. У нас був такий шанс з Пеллегріні, коли Довбик притримав м'яч.  Я побачив чудові кроки вперед, якщо говорити про нашу гру", - заявив коуч Роми після гри, як повідомляє Football Italia.

Після двох турів ЛЄ Рома займає 27 сходинку у турнірній таблиці Ліги Європи. У "вовків" один бал. Наступну гру Рома гратиме проти якраз проти Динамо 24 жовтня.

Порту - Манчестер Юнайтед 3:3

Раніше Інформатор повідомляв, що імпотенцію Шахтаря Пушич пояснив візитом до великого стоматолога Аталанти. Тренер "гірників" прокоментував ганебну поразку у матчі другого туру Ліги чемпіонів. Також ми розповідали, що Гливинський розкрив погані нюанси відлучення Ярмоленка від збірної України.