“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Платформа передбачає зручності для учнів і вчителів
Мінціфра і Міносвіти запустили платформу «Всеукраїнська школа онлайн» через додаток «Дія».Це онлайн-ресурс для змішаного і дистанційного навчання учнів 5-11 класів.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на сайт МОН .
«Актуальність створення національної освітньої платформи обумовлена не тільки викликами, пов'язаними з поширенням COVID-19, а й стратегічною необхідністю забезпечення стійкості і якості навчального процесу та рівного доступу до знань для всіх учнів України незалежно від їх місця проживання і наявних ресурсів», - зазначив в.о. міністра освіти і науки України Сергій Шкарлет.
Програма пройшла експертизу і відповідає державним освітнім стандартам. Вона повністю забезпечує учнів відеопоясненнями, конспектом, тестами і можливістю відстежувати свій навчальний прогрес.
Директор Українського інституту розвитку освіти назвав платформу«надзвичайно цінним освітнім продуктом».
Розробники подумали і про вчителів.Для них розробили методичні рекомендації та приклади застосування сучасних освітніх технологій.
«Сьогодні ви бачите першу версію платформи. Вже на початку 2021 ми плануємо представити функціонал Кабінету вчителя, де він зможе відстежувати прогрес своїх учнів і модифікувати курси спеціально для них або навіть створювати власні. Також ми вже працюємо над розробкою мобільних додатків, щоб онлайн-навчання для дітей стало ще більш зручним і доступним», - заявила заступник Міністра цифровий трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іона.
Реалізовано проект за підтримки Швейцарії за підтримки Цюріхського педагогічного університету (PH Zurich).
Платформа знаходиться за посиланням e-school.net.ua .
Раніше Інформатор повідомляв, що в Україні з нового року зміниться шкільне харчування.
Також нагадаємо, міністерство економіки оприлюднило звіт за результатами обстеження шкіл в рамках реформування системи шкільного харчування.