“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Загальна мета вакцинації - охоплення 50% населення до кінця 2022 року
Вакцинація українців від COVID-19 розпочнеться в лютому. Уряд законтрактував необхідну кількість доз вакцини і підготував для цього логістичну інфраструктуру.
Про це розповів прем'єр-міністр України Денис Шмигаль під час виступу у Верховній Раді, передає Інформатор .
План вакцинації включає п'ять необхідних етапів:
"Джерелом вакцини в Україні "COVAX", очікуємо постачання вакцин в розмірі від 8 до 16 млн доз протягом цього року. Україна подала всі необхідні документи для отримання вакцини першої хвилі. До 1 лютого чекаємо рішення "COVAX" для включення до розподілу", - зазначив Шмигаль.
Він підкреслив, що перший етап процесу вакцинації буде відбуватися за допомогою більше 500 спеціальних мобільних бригад, їх склад вже сформований.
"Процес в областях будуть координувати керівники департаментів охорони здоров'я. Підготовлена логістика для безпечного зберігання та транспортування. Для транспортування вакцини з наднизькими температурами (- 80 градусів) будуть залучатися приватні фармацевтичні логістичні компанії", - пояснив Шмигаль.
За словами прем'єра, на першому етапі вакцинації мобільних бригад буде працювати більше 500, а на другому і наступних етапах її планується проводити вже в пунктах щеплень.
"Всього в реалізації вакцинації буде залучено 4000 закладів", - резюмував Шмигаль.
Нагадаємо, в Україні медики недоотримали 116 млн грн за боротьбу з COVID-19. Крім того, чиновник Житомирської ОДА вимагав «відкат» за виділення коштів на боротьбу з COVID-19.
Також Інформатор писав, що за недотримання масочного режиму поліція склала вже понад 78 тисяч протоколів.