“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Загальна мета вакцинації - охоплення 50% населення до кінця 2022 року
Вакцинація українців від COVID-19 розпочнеться в лютому. Уряд законтрактував необхідну кількість доз вакцини і підготував для цього логістичну інфраструктуру.
Про це розповів прем'єр-міністр України Денис Шмигаль під час виступу у Верховній Раді, передає Інформатор .
План вакцинації включає п'ять необхідних етапів:
"Джерелом вакцини в Україні "COVAX", очікуємо постачання вакцин в розмірі від 8 до 16 млн доз протягом цього року. Україна подала всі необхідні документи для отримання вакцини першої хвилі. До 1 лютого чекаємо рішення "COVAX" для включення до розподілу", - зазначив Шмигаль.
Він підкреслив, що перший етап процесу вакцинації буде відбуватися за допомогою більше 500 спеціальних мобільних бригад, їх склад вже сформований.
"Процес в областях будуть координувати керівники департаментів охорони здоров'я. Підготовлена логістика для безпечного зберігання та транспортування. Для транспортування вакцини з наднизькими температурами (- 80 градусів) будуть залучатися приватні фармацевтичні логістичні компанії", - пояснив Шмигаль.
За словами прем'єра, на першому етапі вакцинації мобільних бригад буде працювати більше 500, а на другому і наступних етапах її планується проводити вже в пунктах щеплень.
"Всього в реалізації вакцинації буде залучено 4000 закладів", - резюмував Шмигаль.
Нагадаємо, в Україні медики недоотримали 116 млн грн за боротьбу з COVID-19. Крім того, чиновник Житомирської ОДА вимагав «відкат» за виділення коштів на боротьбу з COVID-19.
Також Інформатор писав, що за недотримання масочного режиму поліція склала вже понад 78 тисяч протоколів.