Зазначається, що його прикривав начальник підрозділу в якому мав би служити депутат
Державне бюро розслідувань повідомило про підозру депутату одного з міст Чернігівщини за фактом ухилення від несення служби та шахрайство. Депутат був мобілізований після початку російського вторгнення. Проте, він протягом 5 місяців не з’являвся у місці несення служби.
Про це повідомляє ДБР на своєму офіційному вебсайті. Правоохоронці розповіли, що йдеться за народного обранця Семенівської міської ради Чернігівської області.
Зазначається, що начальник в армії, який мав би віддавати накази підлеглому військовослужбовцю - не реагував на те, що його підлеглий був довгий час відсутній. Він писав у документах, що його підлеглий нібито несе службу у прикордонних нарядах.
Проте, як виявилось, депутат хоча і не служив, але водночас отримував зарплату за службу. Загалом він отримав коштів від держави на 157 тисяч гривень. Працівники ДБР йому повідомили про підозру в ухиленні від військової служби та шахрайстві (ч. 4 ст. 409, ч. 2 ст. 190 КК України). Тепер йому загрожує до 10 років позбавлення волі.
Наразі вирішується питання про обрання запобіжного заходу фігуранту справи. Також матеріали досудового розслідування про начальника депутата, який фальсифікував дані, йде як окреме провадження.
Працівники ДБР також повідомили про підозру двом посадовцям Херсонського зонального відділу Військової служби правопорядку. Вони за пом’якшення відповідальності брали хабарі з військовослужбовців. Зазначається, що двоє офіцерів: начальник та підлеглий вимагали гроші з військових, який затримали за адміністративні правопорушення. Вони пропонували "забезпечити" ухвалу судом закриття провадження, або застосування мінімального штрафу. Якщо військові відмовлялись, то працівники ВСП погрожували їм клопотати в отриманні для військовослужбовців максимального покарання. Загалом ДБР зафіксувало 11 фактів хабарництва.
Також у ДБР повідомляли, що суд за матеріалами справи, яку зібрали детективи, винесли рішення проти колишнього правоохоронця з Херсонщини. Він під час тимчасової окупації регіону ста на службу в росіян.
Суд призначив 10 років позбавлення волі колишньому правоохоронцю з Херсонщини, який під час тимчасової окупації регіону перейшов на бік ворога та служив загарбникам. Після того як Херсон захопили, колишній правоохоронець залишився у місті та добровільно влаштувався до незаконного створеного владою рф правоохоронного органу. Він займався охороною стратегічно важливих інфраструктурних об’єктів. Наразі йому загрожує 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна (ч. 7 ст. 111-1 КК України).
Нагадаємо: розв'язка на перетині вулиць Полярної та Богатирської у Києві будується швидкими темпами - вже зведено два шляхопроводи довжиною по 125 метрів, бетонуються суцільні плити. Якими будуть наступні кроки, і коли відкриють проїзд, розповідає інфраструктурний оглядач Павло Авдокушин.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.