“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Оскаржити постанову військово-лікарської комісії можна через суд - деталі - Інформатор Україна
Ситуації, коли мобілізують не зовсім здорових людей трапляються досить часто. Причини можуть бути різні, але саме військово-лікарська експертиза визначає придатність за станом здоров’я до військової служби призовників, військовослужбовців та військовозобов’язаних.
Чи можна оскаржити висновок ВЛК?
Які висновки можна отримати після проходження ВЛК
Військово-лікарською комісією може бути винесена одна з таких постанов:
Особи "обмежено придатні до військової служби" та "непридатні до військової служби у мирний час, обмежено придатні у воєнний час" можуть служити в умовах воєнного стану та бути призваними під час мобілізації, нести службу в тилу. Звісно, особливості стану здоров'я таких осіб повинні бути враховані під час втупу або призову на службу.
У певних ситуаціях військовозобов'язані можуть бути незгодними з висновками після проходження медичного огляду. Згідно з Положенням про військово-лікарську експертизу в Збройних Силах України рішення ВЛК може бути оскаржене.
У спірних питаннях, пов'язаних із незгодою призовника з висновками лікарів, які залучаються до медичного огляду призовників, питаннях контролю за об'єктивністю висновків лікарів за рішенням штатної ВЛК призовник може бути направлений на контрольне обстеження у військовий лікувальний заклад.
Постанова військово-лікарської комісії регіонів може бути оскаржена у Центральній військово-лікарській комісії або у судовому порядку. Постанови ЦВЛК також можуть бути оскаржені в судовому порядку.
Щоб оскаржити рішення ВЛК у досудовому порядку, потрібно:
Щоб оскаржити рішення комісії у судовому порядку, потрібно:
Оскарження рішення ВЛК в суді здійснюється в порядку адміністративного судочинства відповідно до вимог Кодексу адміністративного судочинства України.
Раніше ми писали, що на сайті президента України з’явилась петиція з вимогою звільняти в запас тих, хто є тимчасово непридатним до військової служби з переглядом через 6-12 місяців. На думку українського бійця Володимира Грановського, ця вимога зараз конче необхідна, бо усуває колізію в законодавстві, що спотворює життя раненим та травмованим бійцям.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.