“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Настав час зруйнувати сталу догму, що завжди винні двоє. Прислухайтеся і дозвольте собі відчути правду, прожити цей біль і стати вільними від того, що вас руйнуво.
Адвокатка пропонує розглянути детально, хто ж таки не зможе скористатись можливістю бути мобілізованим серед засуджених
Верховна рада нещодавно ухвалила законопроєкт №11079-1 про мобілізацію засуджених. Він передбачає можливість саме добровільної мобілізації ув’язнених, однак це зможуть зробити не всі категорії. Зокрема, засуджені за тяжкі умисне вбивство, зґвалтування, сексуальне насильство, за злочини проти основ національної безпеки. Про це Інформатору розповіла адвокатка Юлія Шелест.
Вона пропонує розглянути детально, хто ж таки не зможе скористатись можливістю бути мобілізованим. Це не можуть зробити ув’язнені за злочини:
Не менш цікавим є питання, як здійснюватиметься мобілізація засуджених. Народна депутатка Олена Шуляк пояснювала, що мобілізація деяких вʼязнів реалізовуватиметься завдяки механізму умовно-дострокового звільнення (УДЗ) тільки за рішенням суду. Також аспектами законопроєкту є:
Законопроєкт №11079 передбачає мобілізацію, а також військову службу за контрактом ув'язненим під час воєнного стану. У тому числі документ передбачає умовно-дострокове звільнення від відбування покарання, відповідно, з подальшою службою за контрактом. Аби мобілізуватись, окрім бажання засудженого, необхідне й рішення суду.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.