"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Чоловіків з підвищеним артеріальним тиском можуть виключити зі списку мобілізованих, але за певних умов
В Україні на законодавчому рівні передбачена ціла низка хвороб, за наявності яких військовозобов’язаних чоловіків можуть визнати непридатними до служби у війську. Серед них й гіпертонія.
Чоловіків з підвищеним артеріальним тиском можуть викреслити з військового обліку, але тільки якщо військово-лікарська комісія поставить діагноз "гіпертонічна хвороба ІІІ стадії". Про це повідомляє видання "24 канал".
У разі, якщо у військовозобов'язаного діагностують ІІ або І стадії гіпертонії, то їх можуть призвати до війська. Але ВЛК зробить помітку – частково придатний. Вона передбачає заборону несення служби в десантних військах, плавскладах, морській піхоті та у спецспорудах.
Зазначається, що чоловіків з таким діагнозом можуть залучити до служби у частинах забезпечення, військових комісаріатах, різних установах та навчальних закладах. На передову військовозобов'язаних з гіпертонією ІІ або І не відправляють.
В Україні продовжили воєнний стан та загальну мобілізацію з 18 серпня на 90 діб, тобто до 15 листопада. На військову службу призивають чоловіків від 18 до 60 років. Призовникам видаватимуть три види повісток: для уточнення даних, мобілізаційну та для проходження військово-лікарської комісії.
Придатний до служби військовозобов'язаний чоловік чи ні, вирішує тільки військово-лікарська комісія. Придатні громадяни можуть бути залучені як до небойових, так і бойових дій. Їх можна призначити на більшість посад.
Під час мобілізації деякі військовозобов'язані чоловіки можуть виїжджати за кордон законними способами. Серед причин: наявність трьох дітей, супровід людей з інвалідністю 2 та 3 групи, та система "Шлях" (волонтерство).
Раніше Інформатор писав, хто не підлягає призову у 2023 році. Також повідомляли, яке покарання чекає на ухилянтів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.