Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
Пісня заснована на реальних подіях. Черговий актуальний гумористичний шедевр Богдана Процишина, цього разу за будь-яким романом Михайла Булгакова.
У президента взяв інтерв'ю відомий комік і телеведучий Девід Леттерман
Стрімінговий сервіс Netflix опублікував трейлер шоу «Мій наступний гість не потребує представлення» з президентом України Володимиром Зеленським. У нього взяв інтерв'ю відомий комік і телеведучий Девід Леттерман.
Про це повідомляє Інформатор.
Прем'єра інтерв'ю, яке буде показано на Netflix як спеціальний окремий епізод, номінований на Еммі, відбудеться в понеділок, 12 грудня.
Зазначимо, Леттерман відвідав Київ у другій половині жовтня, підтримав українців та побажав їм перемоги у війні з росією. Він прогулявся Києвом, відвідав гумористичний клуб та поспілкувався з українцями.
Леттерман входить до списку 50 найвидатніших телезірок усіх часів. Був номінований на понад 50 премій "Еммі", вісім разів ставав лауреатом. Є лауреатом Почесної премії Центру Кеннеді, лауреатом премії Марка Твена за американський гумор та володарем двох престижних премій "Пібоді".
У 2018 році Леттерман почав вести щомісячний шестисерійний годинний серіал на Netflix, який складається із розгорнутих інтерв'ю та польових сегментів.
Його назвали людиною, яка представляє "дух України" у боротьбі проти росії. Успіх Зеленського як військового лідера покладається на той факт, що мужність заразна. Вона поширилася серед політичного керівництва України в перші дні вторгнення росії, пише видання.
"Якщо це здається природним для лідера під час кризи, подумайте про історичний прецедент. Лише шість місяців тому президент Афганістану Ашраф Гані, набагато досвідченіший лідер, ніж Зеленський, втік зі своєї столиці, коли наблизилися сили Талібану. У 2014 році один із попередників Зеленського, Віктор Янукович, утік із Києва, коли протестувальники зачинилися в його резиденції, він і сьогодні живе в росії. На початку Другої світової війни лідери Албанії, Бельгії, Чехословаччини, Греції, Польщі, Нідерландів, Норвегії та Югославії, зокрема, втекли від наступу німецького Вермахту та пережили війну в еміграції", — пише журнал Time.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.