Трамп наїхав на свого фаната Карлсона через Іран та обізвав його

Президент США Дональд Трамп різко відповів Такеру Карлсону, який звинуватив його у сприянні війні на Близькому Сході. Очільник Білого дому закликав не слухати воєнних підбурювачів і попередив Тегеран про наслідки

Дональд Трамп, Такер Карлсон
Трамп назвав Карлсона йолопом. Фото президента США: Getty Images

Президент США Дональд Трамп публічно розкритикував колишнього ведучого Fox News, проросійського пропагандиста Такера Карлсона через його заяви щодо американської політики в конфлікті між Ізраїлем та Іраном.Заява Трампа пролунала після коментарів Карлсона, у яких той звинуватив США у свідомому загостренні конфлікту на Близькому Сході. Особливо різко він відреагував на закиди щодо підтримки Ізраїлю після його ракетного удару по ядерних об’єктах Ірану, внаслідок якого загинули високопоставлені іранські офіцери.

У своїй соцмережі Truth Social глава Білого дому різко відреагував на всі слова Карлсона у "співучасті у війні".

"Хтось поясніть цьому йолопу Такеру Карлсону: ІРАН НЕ МОЖЕ МАТИ ЯДЕРНОЇ ЗБРОЇ", - написав Трамп у Truth.

Трамп наїхав на свого фаната Карлсона через Іран та обізвав його 1

Карлсон у своєму дописі назвав події "точкою неповернення" для американської зовнішньої політики, а Трампа - фактичним співучасником ескалації. Він також застеріг, що подальші кроки Вашингтона можуть визначити політичну долю Трампа як президента. У відповідь Трамп не лише обурився словами Карлсона, а й запропонував йому створити власний телеканал, "якщо хоче, щоб його чули".

Карлсон проти "партії війни" США

У своїй заяві Карлсон також розкритикував заклики до військового втручання США, назвавши політиків і медійників, які це просувають, "воєнними підбурювачами". Під критику потрапили й колишні колеги Карлсона з Fox News, які, за його словами, "грають на руку військово-промисловому комплексу". Про це пише The Hill.

Цей публічний конфлікт продемонстрував глибокі суперечності серед прихильників Трампа - особливо в питаннях зовнішньої політики. Попри багаторічну підтримку Трампа, Карлсон останнім часом дедалі більше дистанціюється від офіційної риторики Білого дому щодо Ірану та Ізраїлю.

Напередодні Трамп також зробив гучну заяву, закликавши мешканців Тегерана негайно залишити місто. Він написав, що Іран "мав підписати угоду", і знову повторив: "Іран не може мати ядерної зброї. Повторюю це знову і знову".

Після цього в іранській столиці зафіксували хвилю евакуацій, особливо серед іноземців і дипломатів. Білий дім поширив допис президента, а американські ЗМІ повідомили, що Трамп достроково залишив саміт G7, щоб провести термінове засідання Ради нацбезпеки через ситуацію в регіоні.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Україна на часі Youtube