Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Художник розташував свої роботи в постраждалих місцях країни
Британський вуличний художник Бенксі підтвердив, що завершив 7 графіті у декількох містах України, включаючи Київ, Ірпінь і місто Бородянка. Для своїх муралів обрав місця, які найбільше постраждали від російських бомбардувань. Світлини опублікував у своєму Instagram.
Як повідомляє видання The Art Newspaper, це перші публічні роботи Бенксі за більш ніж рік, хоча це не перший випадок, коли його творчість асоціюється з Україною. У березні на аукціоні було продано репродукцію однієї з його найвідоміших антивоєнних робіт "Солдати CND" та зібрано 106 505 дол для дитячої лікарні в Києві.
Вуличний художник підтвердив, що ці мурали - його рук справа:
Three days after Banksy debuted his latest mural on Instagram, spray painted on the wall of a bombed building in the city of Borodianka, Ukraine, the anonymous street artist confirmed that he completed seven new works in Ukraine in total https://t.co/HyaGCPmWqP pic.twitter.com/4Ssudpoajy
— CNN (@CNN) November 14, 2022
Бенксі — анонімний вуличний художник, а ще політичний активіст і режисер. Досі ніхто не знає ані його справжнього імені, ані його обличчя. Чоловік став легендою, завдяки своїм роботам, з політичним та часто неоднозначним, підтекстом. Деякі з них відверто кричать і протестують, а деякі висміюють пороки нашого часу. Через це його стали вважати, якоюсь мірою, феноменом сучасного стріт-арту.
У Києві роботи, схожі за стилістикою на Бенксі, помітили в листопаді. Пізніше художник підтвердив, що є автором муралу на зруйнованому будинку в Бородянці, на якому зображена гімнастка. Соціальний резонанс вийшов величезним. Головні герої бородянських робіт митця – діти, які найбільше постраждали від цієї війни, і яким надалі доведеться усувати її наслідки.
Нагадаємо, що гітару Пола Маккартні продали на аукціоні: гроші підуть на підтримку України.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.