“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Бронежилети мають поставити 26 грудня 2023 року
Міноборони оголосило тендер за спрощеною процедурою на закупівлю модульних бронежилетів. Загалом планують придбати 15 тисяч одиниць. На це витратять 570 мільйонів гривень.
Як свідчать дані сайту публічних закупівель Prozorro, пропозиції можна подати до 1 грудня 2023 року. Загалом закуплять 15 тисяч бронежилетів. Орієнтовне місце постачання - Київська, Хмельницька та Одеська області.
Міноборони хоче закупити 15 тисяч бронежилетів за 570 мільйонів гривень. З цієї суми виходить, що одна одиниця коштує 38 тисяч гривень. Однак якщо подивитись в інтернеті, то ціни різні в залежності від типу захисту, але дещо нижче.
У тендері вказано, що бронежилети мають бути модульними. На одному з сайтів вказано, що його вартість складає 21 876 гривень. Бронежилет з балістичним захистом коштує 31 010 гривень. На інших ресурсах ціна приблизно 7 500 гривень.
Варто додати, що такий самий тендер на закупівлю модульних бронежилетів вартістю 2 730 000 000 гривень оголосили 2 жовтня. Однак пропозицію ТОВ "НАУКОВО ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕМП-3000" відхилили.
10 жовтня працівники ДБР за матеріалами Державної аудиторської служби України повідомили про ще одну підозру колишньому заступнику міністра оборони та керівнику одного з департаментів МОУ за розтрату понад 250 мільйонів гривень державних коштів, виділених на закупівлю бронежилетів. Це ще один епізод викритих незаконних оборудок експосадовців, загальний обсяг яких складає 1,4 мільярда гривень. За даними слідства, незаконні дії вони вчинили в умовах воєнного стану за попередньою змовою.
Посадовці підозрюються у розтраті чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчиненому в особливо великих розмірах, в умовах воєнного стану та за попередньою змовою групою осіб (ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України). Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 12 років.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.