Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Грант Шаппс заявив, що Великобританія не намагатиметься переконати Україну відмовитися від частини своєї території
Велика Британія не відступить від підтримки України у її війні проти Росії та не намагатиметься переконати офіційний Київ відмовитися від частини своєї території. А британський уряд ніколи не намовляв і не змушуватиме Україну надалі підписати мирні домовленості з Росією, запевнив міністр оборони країни Грант Шаппс. Все залежить виключно від рішення влади України.
Як пише Politicо, таку заяву він зробив у вівторок, 14 травня. Шаппс відреагував на публікацію газети Sunday Times, яка повідомила, що Девід Кемерон, міністр закордонних справ Великої Британії, під час зустрічі з Дональдом Трампом на початку цього року нібито запропонував ідею угоди між Росією й Україною.
"Немає жодного сенсу в тому, що Британія намагатиметься переконати Україну силою чи іншим чином погодитися на відмову від частини своєї території. Це рішення має приймати сама Україна", - заявив Шаппс.
Міністр оборони наголосив, що не вважає, ніби Путін може виграти війну в Україну. І дуже важливо, щоб він цього не зробив. А Україні він пообіцяв підтримку так довго, як це буде потрібно.
"Ми повинні повністю підтримати українців, щоб вигнати Росію з усієї їхньої території", - зазначив міністр оборони Великої Британії.
Раніше низка західних ЗМІ із посиланням на Times написала, що глава МЗС Великої Британії Девід Кемерон та кандидат на пост президента США Дональд Трамп під час зустрічі у квітні нібито провели закриті переговори щодо України. Темою перемовин, стверджували журналісти, стала мирна угода щодо України.
Зазначається, що начебто Кемерон переконував Трампа схвалити збільшення військової допомоги Україні у разі перемоги на виборах США. Адже це, як казав Кемерон, допоможе утримати лінію фронту і дасть Трампу "найкращі можливі умови" для спроби посадити Київ та Москву за стіл переговорів.
Нагадаємо, соціологічні опитування свідчать, що більшість громадян України називають найважливішою ціллю у війні з Росією повернення кордонів 1991 року, включно з Кримом та окупованими наразі частинами Луганської й Донецької областей, а без цієї умови вважають завершення війни і переговори з Кремлем не на часі.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.