“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Роботу соцмережі Telegram в Україні найближчим часом планують врегулювати. Міністр культури Олександр Ткаченко запропонував встановити контроль над цією соцмережею, оскільки вона є закритою, не має зворотного контакту та не звітується
Після того, як глава української розвідки Кирило Буданов повідомив, що російська ФСБ має ключі до Telegram, міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко запропонував врегулювати роботу цієї соцмережі в Україні, встановивши над нею певний контроль. Також це стосується й TikTok.
За словами Ткаченка, Telegram є закритою соцмережею, вона не має зворотного зв'язку, але саме через Telegram-канали в Україні часто відбувається збір коштів та швидко доноситься інформація, зокрема й на окуповані території. Водночас українці не мають змоги розуміти, хто є кінцевими власниками цієї соціальної мережі та чи несе вона ризики. Також Ткаченко відмітив присутність у Telegram багатьох російських каналів, які поширюють вкиди.
"Тому що Telegram-канали збирають кошти, і ми не знаємо чи платять вони податки - це перше питання. Друге питання - це знов таки з точки зору прозорості, власності, співпраці з суспільством, і розуміння того, у який спосіб ця взаємодія відбувається", - повідомив Ткаченко.
Міністр зазначив, що питання регулювання роботи Telegram перебуває на стадії "давайте поговоримо" й закликав експертів долучитися до обговорення оцінки взаємодії держави з цією соцмережею. Ткаченко наголосив при цьому, що Telegram підпадає під закон "Про медіа" й повинен звітуватися.
Водночас у Мінкульті запевнили, що довести зв'язок між Telegram та російською ФСБ складно, але переконані, що закритість цієї соцмережі викликає багато питань.
"Переконатися в тому, що там є ФСБ-шні сліди, чи ще чиїсь, досить непросто. Але той факт, що комунікації з телеграмом немає, викликає багато запитань і сумнівів", - розповів міністр.
В інтерв'ю Інтерфаксу Ткаченко заявив, що встановив TikTok на свій телефон ще до початку війни на два дні, але пізніше зрозумів, що це "не його формат". Міністр висловив бажання вивчити питання заборони майданчика та зрозуміти, чому пішла така тенденція щодо заборони використання TikTok у державних установах на Заході, а також розглянути можливість запровадження аналогічних обмежень в Україні.
Згідно з повідомленням речника Повітряних сил ЗСУ полковника Юрія Ігната, адміністраторів Telegram-каналів, які надають інформацію про рух ворожих об'єктів у реальному часі, притягуватимуть до кримінальної відповідальності.
За словами Ігната, існує значна кількість таких каналів, тому важливо контролювати їх діяльність. Розміщувати скріншоти та надавати інформацію про рух ворожих повітряних об'єктів у реальному часі заборонено, оскільки ця інформація може бути використана противником при плануванні ракетних атак.
Нагадаємо, раніше Інформатор писав, що у НАТО заборонили використання соцмережі TikTok на службових пристроях, а в Україні громадянам поки дозволять нею користуватись, втім уважно стежать за тим, як розвиватиметься ситуація щодо відеохостингу надалі.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.