Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Юрій Ігнат хоче сформувати потужне авіаційне угрупування з 4-5 бригад
Речник Командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат вкотре наголосив, що Україні потрібні універсальні та багатоцільові американські винищувачі F-16. Вони зможуть посилити українське ППО та підвищать ефективність наземних операцій.
За словами речника, винищувачі МіГ-29, які передають західні партнери у рамках військової допомоги, непогані, але вони не дозволять Україні завоювати перевагу у повітрі. Адже у ворога кількість авіації у 5-6 разів більша. Тому нашій країні потрібні сучасні літаки.
"Якщо в перші дні війни можна було ще розраховувати на прикриття ППО, то зараз ворог має серйозне насичення на лінії зіткнення, дистанційно бачить літаки втричі, а то й далі, має далекобійні ракети. Ми маємо розуміти, що протистояти такій авіації Росії, хоча вона і не є найкращою, зможе F-16", – заявив Ігнат.
Юрій Ігнат відзначив, що наразі потрібна ескадрилья (підрозділ який складається з 12-24 військових літаків одного типу). Вони зможуть виконувати окреме завдання і наносити удари по цілях. Пізніше можна сформувати потужне авіаційне угрупування.
"Мова йде про 4 – 5 бригад за рішенням військового керівництва. Тобто від 150 до 200 літаків включаючи з навчальними", – резюмував речник.
Легкий винищувач F-16 був розроблений компанією "General Dynamics" для Повітряних сил США. Літак універсальний і доволі невитратний, тому його прийняли на озброєння 24 країни світу.
У довжину літак досягає 15 метрів, а розмах його крил складає 9,5 метра. Вага бойового навантаження становить 1,1 тонни. І це при загальній злітній вазі у 21,7 т. Американський винищувач має гарний огляд, що дає перевагу пілоту під час ведення бою.
У озброєння входить шестиствольна авіаційна гармата General Electric М61-А-1 і до шести керованих ракет (КР) ближнього бою AIM-9L/M/P «Sidewinder». У варіанті винищувача-бомбардувальника може нести КР класу «повітря-поверхня», керовані бомби з лазерною і оптоелектронною системами наведення, звичайні бомби Mk.82, Mk.83 і Mk.84.
Раніше Інформатор писав про заяву Володимира Зеленського, про "певні позитивні рішення" у питанні передачі Україні західних винищувачів F-16. Відомо, що генсек НАТО пообіцяв допомогти Україні з літаками та бронетехнікою.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.