"Ізраїль та Іран так давно воюють, що вже не знають, що, [хай йому грець], вони роблять", - сказав Трамп.
Я хочу, щоб цей трек став тим, що люди кидатимуть одне одному зі словами: «Коханий/кохана, дивись, це про нас». Бо він про те, як ми любимо навіть через відстань, через труднощі. Хочу, щоб ця пісня стала першим танцем на весіллях, нагадуючи, що ні війна, ні час, ні будь-які перешкоди не здатні зупинити справжнє кохання.
Винищувачі F-16 є по всьому світу у великій кількості, а поки уряд ФРН думає, Україна відчуває гостру потребу у бойових літаках, тому ЗСУ мали б отримати їх якнайшвидше
Україна отримала від Німеччини ЗРК Iris-T, але цього недостатньо. Саме із таким закликом виступив німецький генерал Ерхард Бюлер, зазначивши, що влада ФРН дуже повільно приймає рішення щодо передачі Україні військового озброєння.
Бюлер додав, що поки у Німеччині визначаються із винищувачами F-16 та системами ППО, українська армія гостро відчуває брак бойової авіації та систем захисту від ворожих атак.
Генерал висловив думку, що за погане оснащення українських військових безпосередньо відповідальний уряд Німеччини й наголосив, що армії світу мають у достатній кількості винищувачі F-16.
За словами Бюлера, ЗСУ мають швидко отримати винищувачі, стверджуючись на позиціях, коли армія України може довго стримувати наступ рф.
F16 - це лише один і прикладів. Сенс у тому, щоб поставити українців у становище, при якому вони самі зможуть забезпечити безпеку своєї країни в довгостроковій перспективі, - відмітив генерал.
Пілоти ЗСУ вже прибули на територію авіабази США, щоб американські інструктори оцінили рівень їхньої підготовки.
Декілька солдатів ЗСУ перебувають на авіабазі "Люк" в Аризоні, де проходять тренування пілотів на винищувачах F-16 і F-35. Американський льотчик у відставці Ден Хемптон в інтерв'ю "Голосу Америки" зазначив, що Україна не зможе швидко навчити своїх бійців експлуатації F-16.
Тут ми маємо справу із зовсім іншим типом сучасного винищувача, ніж ті, до яких вони звикли. Я думаю, вони першими визнали, що потрібен час для того, щоб освоїти та опанувати навички управління новим типом літака, особливо таким сучасним, як F-16, - сказав він.
За словами військового, до початку війни рф проти України пілот ЗСУ в середньому набирав 40-50 льотних годин щороку. При цьому екс-військовий назвав українських пілотів "чудовими".
Нагадаємо, раніше Інформатор писав про заяву президента Володимира Зеленського, який зазначив, що щодо передачі Україні винищувачів F-16 є позитивні рішення.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.