Пісня заснована на реальних подіях. Черговий актуальний гумористичний шедевр Богдана Процишина, цього разу за будь-яким романом Михайла Булгакова.
Війна як можливість усвідомити свою місію на землі
До війни Коля Сєрга був музикантом та телеведучим. Але його життя раз і назавжди змінилося 24 лютого 2022 року. Як саме змінилася, музикант та колишній телеведучий розповів в інтерв'ю 24 каналу.
За словами Колі Сєрги, 24 лютого його рожеві окуляри розлетілися вщент. Він жив у росії після 2014 року і не сприймав її як ворожу країну.
«Це був складний період. Я зрозумів, що те, на що я опирався, що формувало мій світогляд, було ілюзією. Я дуже добре відчув на собі, наскільки потужно працює російська пропаганда».
26 лютого музикант був уже у лавах ЗСУ. Це рішення було свідомим і Коля розумів усю його відповідальність. Але іншого виходу для себе не бачив.
«Я розумів, що зараз важливим є внесок кожного громадянина і якщо є шанс зупинити ворога, то я хочу бути причетним до цього. А якщо ні, то краще померти в бою, ніж жити рабом».
Бувши на війні, Коля Сєрга неодноразово опинявся в епіцентрі небезпечних подій.
«Ми неодноразово потрапляли під обстріли, коли приїжджали з концертами на позиції. Адже ми працюємо вздовж всієї лінії фронту. Наприклад, коли виступали перед артилеристами, прямо на позиції, нас почали обстрілювати градами. А коли працювали з художниками зі “Стінами культури” у Вовчанську і коли їздили до спецпідрозділу на південному напрямку, то потрапляли під мінометний обстріл. На Донеччині під час однієї з поїздок ночували на об’єкті, який обстріляли з С-300».
За словами музиканта, якщо він залишився живим, то свою місію на землі він ще не виконав. Також за прикладом багатьох колег Коля Сєрга після 24 лютого перейшов на українську мову.
«Я почав спілкуватися українською мовою і вибрав її для себе не тільки у творчості, а й у житті. Можу впевнено зазначити, що я закохався у свою мову і тепер мене не цікавлять інші, поки що навіть англійська. Щоправда, обов'язково треба буде її підтягнути. А поки що я насолоджуюсь вивченням української».
Так називається об'єднання культурних діячів України, які під час війни займаються культурно-психологічним забезпеченням українських військових та жителів деокупованих українських міст. У цьому об'єднанні є і Коля Сєрга. Наприклад, восени минулого року музикант разом із командою художників їздив по звільнених містах та розфарбовував стіни будинків малюнками та муралами.
Раніше Інформатор повідомляв, як змінилися прибутки Колі Сєрги після війни.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.