Головна
Україна
10:51, 1 Жовтня
Информатор UA

Интро

Російський загарбник підтверджує важке становище армії путіна на деяких напрямках. За його словами, ЗСУ взяли його та інших солдат в кільце. Тепер вони в паніці телефонують рідним, щоб попрощатися. Про це йдеться у перехопленій розвідкою розмові військового з його дружиною. Росіянин знаходиться у важкому моральному стані. Ми у кільці, Люб. Нам п***а скоро... Я просто подзвонив, щоб попрощатися, каже окупант. Те, що російський окупант у панічному стані, видає його тремтячий голос. Він видає таємні дані дружині та хоче, щоб уже . Нас залишилося взагалі, з моєї розвідгрупи. Н*й я це говорив?! Ми ледве прийшли... Ледве прийшли. Дай я з тобою наговорюсь хоча б дві хвилини. Мені уже п*ру на цей зв'язок. Нехай пеленгують. Нехай сюди прилетить, заявив російський солдат. Перехоплення розмов окупантів З самого початку повномасштабного вторгнення українські спецслужби ретельно відслідковують усі ворожі звязки. Поки вони впевнені в своїй безкарності та спокійно телефонують додому чи до інших рашистів, українські фахівці вже чують всі їхні плани та скарги. Таким чином, ми отримуємо корисні розвіддані та маємо уявлення про ситуацію у ворожому війську. Чому важливо публікувати перехоплення Розвідка використовує перехоплення для отримання чималої кількості важливих даних. Проте, це йдеться лише про ті розмови, які не потрапляють на сторінки соцмереж. Ті ж, що публікуються, мають свої цілі: продемонструвати публіці настрої серед окупантів; показати самим окупантам, що вони під ковпаком продемонструвати докази злочинів, у яких зізнаються самі окупанти; підтвердити різного роду дані щодо планів окупантів словами самих рашистів. Усе це допомагає значно краще розуміти плани ворога, дати населенню України розуміння того, яка ситуація в рядах ворога, та демотивувати самих росіян. Коли рашисти розуміють, що будь-яка розмова прослуховується, то їм здається, що будь-де на них може чекати небезпека. Нагадаємо, агент рф збирав дані про співробітників СБУ в Одесі та зливав їх в москву. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут

«Ми в кільці». Російський військовий в паніці прощається з дружиною — перехоплення розвідки

Читать на русском

Військові рф налякані через успіхи ЗСУ

Читать на русском
«Ми в кільці». Російський військовий в паніці прощається з дружиною — перехоплення розвідки

Військові рф налякані через успіхи ЗСУ

Російський загарбник підтверджує важке становище армії путіна на деяких напрямках. За його словами, ЗСУ взяли його та інших солдат в кільце. Тепер вони в паніці телефонують рідним, щоб попрощатися.

Про це йдеться у перехопленій розвідкою розмові військового з його дружиною. Росіянин знаходиться у важкому моральному стані.

«Ми у кільці, Люб. Нам п***а скоро... Я просто подзвонив, щоб попрощатися», — каже окупант.

Те, що російський окупант у панічному стані, видає його тремтячий голос. Він видає таємні дані дружині та хоче, щоб уже «прилетіло».

«Нас залишилося взагалі, з моєї розвідгрупи. Н*й я це говорив?! Ми ледве прийшли... Ледве прийшли. Дай я з тобою наговорюсь хоча б дві хвилини. Мені уже п*ру на цей зв'язок. Нехай пеленгують. Нехай сюди прилетить», — заявив російський солдат.

 

Перехоплення розмов окупантів

З самого початку повномасштабного вторгнення українські спецслужби ретельно відслідковують усі ворожі зв’язки. Поки вони впевнені в своїй безкарності та спокійно телефонують додому чи до інших рашистів, українські фахівці вже чують всі їхні плани та скарги. Таким чином, ми отримуємо корисні розвіддані та маємо уявлення про ситуацію у ворожому війську. 

Чому важливо публікувати перехоплення

Розвідка використовує перехоплення для отримання чималої кількості важливих даних. Проте, це йдеться лише про ті розмови, які не потрапляють на сторінки соцмереж. Ті ж, що публікуються, мають свої цілі:

  • продемонструвати публіці настрої серед окупантів;
  • показати самим окупантам, що вони «під ковпаком»;
  • продемонструвати докази злочинів, у яких зізнаються самі окупанти;
  • підтвердити різного роду дані щодо планів окупантів словами самих рашистів.

Усе це допомагає значно краще розуміти плани ворога, дати населенню України розуміння того, яка ситуація в рядах ворога, та демотивувати самих росіян. Коли рашисти розуміють, що будь-яка розмова прослуховується, то їм здається, що будь-де на них може чекати небезпека.

Нагадаємо, агент рф збирав дані про співробітників СБУ в Одесі та зливав їх в москву.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.