Перехоплення від розвідки: у росіян паніка через успіхи контрнаступу ЗСУ

Читать на русском

Дружина рашиста жаліється на те, що відбувається на фронті та в самій рф

Читать на русском
Перехоплення від розвідки: у росіян паніка через успіхи контрнаступу ЗСУ

Дружина рашиста жаліється на те, що відбувається на фронті та в самій рф

22-го вересня розвідка оприлюднила нове перехоплення – окупант спілкувався з дружиною про ситуацію на фронті. Сама жінка в паніці через успіхи ЗСУ, візит Зеленського в Ізюм та масові загибелі рашистів. Водночас, її рашист зізнається, що ніяк втекти з небезпечної зони в них не вийде. 

Перехоплення оприлюднили в Головному управлінні розвідки МО України. На початку розмови жінка зізналася, що дуже переживала, що її окупант може вже гнити десь у землі, бо довго зв’язку не було. Сам він зізнається, що ситуація в них важка, тож вона намагається переконати його «відмовитися та їхати в тил». Проте, рашист зізнається, що нікуди вони вже виїхати не зможуть. Знаходяться вони під Ольгіним. 

«Учора кадировці до нас приїхали. Ну їх половина “покатіла” (200-ті) учора, блін. 30 приїхало, залишилося близько 15», – додав окупант.

Водночас, його дружина панікує через успіхи контрнаступа ЗСУ. З боку виглядає так, наче вона краще знає за ситуацію на фронті, ніж її рашист. Проте, вона жаліється, що рф по всім фронтам здає позиції, а президент України вже навіть до Ізюму їздив.  

«Тімур, ти розумієш, що ми пи**ець позиції здаємо? Зараз в Ізюмі Зеленський на повну вже там танцює. Там просто з усіх напрямків пи**ець. Кажуть, що все нормально – це перегрупування йде. Я знаю, що в нас тут СОБР в Костромі збирають, туди направляють, розумієш? Знаєш, що Бєлгород ху**ать на всю? Евакуація йде. Бєлгород! росію!», – панікує дружина шматка гарматного м’яса. 

Крім цього вона жаліється, що по новинам їх переконують, наче всіх вивели для збереження життів. Проте, не вивели в реальності нікого. Також вона шокована історією, як один з рашистських полків просто тихо вирізали вночі. Не розуміє вона ніяк, «што же проісходіт?».

«Ти знаєш, що тут: тут звільняють одразу! Ті, хто відмовники тепер – їм навіть відпустку не дають, одразу звільняють», – жаліється рашистка. 

Паніка росіян зрозуміла, і вона зовсім недаремна. ЗСУ продовжать знищувати окупантів, доки всі вони до останнього не заберуться геть з України, або не помруть. 

Контрнаступ ЗСУ

У вересні Збройні сили України почали активний контрнаступ на противника на півдні та сході нашої країни. За декілька днів вдалося відвоювати більше територій, ніж рф змогла окупувати з квітня. Доволі швидко майже вся Харківська область була звільнена від рашистів. 

Захисники України змогли швидко розширити контрнаступ, заставши ворога зненацька. Вони очікували основний удар на Херсонському напрямку, але він відбувся на Харківському. Проте, і на Херсонському активні роботи з відправки рашистів до пекла продовжуються

Нагадаємо, що втрати росії зростають: скільки окупантів та техніки вже знищили ЗСУ.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.