Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Тихий дощ” — це лірична подорож, де похмурого осіннього вечора ти можеш залишитися наодинці зі своїми думками. Здається, місто дихає ритмом цієї пісні, й навіть на перший погляд байдужі бетонні стіни вбирають у себе цю мелодію. І кожен стає свідком цієї магії й частиною осінньої симфонії — меланхолійної, але водночас сповненої тихої надії на новий світанок.
Глава Міноборони України запевнив, що війна закінчиться перемогою України та назвав терміни
Міністр оборони України Олексій Резніков заявив, що розглядає саміт НАТО у Вашингтоні наступного року як можливий час для прийняття України до Альянсу.
А на запитання журналістів CNN, чи вважає він, що війна закінчиться до наступного літа, глава Міноборони Олексій Резніков впевнено відповів: "Так. Ми переможемо у цій війні". Резніков зазначив, що саміт у Вашингтоні у липні 2024 року стане ювілейним – НАТО виповниться 75 років.
"Хто знає, можливо, це буде дуже важливий день і для України... Хоча це лише мій прогноз", – сказав міністр.
Резніков визнає, що Україна зможе приєднатися до Альянсу лише після закінчення війни через п'яту статтю статуту НАТО і тому що до цього "немає можливості отримати одностайну підтримку".
Резніков вважає, що відмова адміністрації президента США Джо Байдена від зобов'язання прийняти Україну в НАТО відразу після закінчення війни не буде значною перешкодою, оскільки "для України буде впорядкована процедура прийняття, і країна продовжить роботу над необхідними реформами". За його словами, Україна здобула "реальний бойовий досвід - як стримувати росіян, перемагати їх, бити стандартними для НАТО озброєннями".
"Після перемоги це (прийняття України. – Ред) буде на користь НАТО, тому що ми стали справжнім східним щитом НАТО або східним щитом Європи", – сказав він.
У комюніке саміту НАТО у Вільнюсі не згадується про часові межі вступу України до НАТО. У тексті зазначається, що "Альянс підтримуватиме Україну у проведенні цих реформ на її шляху до майбутнього членства. Ми зможемо надіслати Україні запрошення приєднатися до Альянсу, коли члени погодяться і умови будуть виконані".
На 26 липня генеральний секретар Північноатлантичного альянсу Єнс Столтенберг скликає засідання Ради Україна-НАТО – на порядку денному питання розблокування та сталої роботи "зернового коридору".
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.