Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Тихий дощ” — це лірична подорож, де похмурого осіннього вечора ти можеш залишитися наодинці зі своїми думками. Здається, місто дихає ритмом цієї пісні, й навіть на перший погляд байдужі бетонні стіни вбирають у себе цю мелодію. І кожен стає свідком цієї магії й частиною осінньої симфонії — меланхолійної, але водночас сповненої тихої надії на новий світанок.
Медзакупівлі вимагають від компанії "Лекхім" пеню в розмірі 0,1% від ціни продукції за кожен день прострочення
Державне підприємство "Медичні закупівлі України" вимагає нарахувати пеню постачальнику (компанії "Лекхім") за кожен день прострочення постачань китайської вакцини Sinovac. Вакцина повинна була приїхати до України не пізніше 6 березня.
Про це повідомляє прес-служба підприємства, - передає Інформатор .
"Медзакупівлі" вимагають від компанії "Лекхім" пеню в розмірі 0,1% від ціни продукції за кожен день прострочення.
Першу партію вакцини повинні були відправити до Україну не пізніше, ніж через 30 днів після реєстрації вакцини в одній з певних країн (4 лютого 2021 року вакцину зареєстрували в Китаї). Тому вакцина повинна була прийти не пізніше 6 березня 2021 року.
"Пеня нараховується протягом терміну порушення виконання зобов'язань за договором, включаючи день виконання такого зобов'язання. За порушення терміну постачання продукції більше 30 календарних днів, постачальник додатково сплачує штраф у розмірі 7% від ціни продукції, термін постачання якої порушений", - йдеться у повідомленні .
Згідно з умовами договору, постачальник не менш ніж за три робочі дні до дати постачання зобов'язаний надати перелік документів про вакцину.
"Станом на 24.03.2021 такий перелік документів не був наданий. Отже, немає підстав для прийняття продукції. У разі отримання всіх необхідних документів, ДП готове перевірити і надати підтвердження / зауваження за ними в межах строків, встановлених договором", - заявили в підприємстві.
Нагадаємо, постачання вакцин Sinovac до України може затриматися до квітня.Крім того, згідно з контрактом, до України повинні доставити 1,9 млн вакцин цього виробника .
Також Інформатор писав, що дані випробування вакцини Sinovac на людях на пізньому етапі в Індонезії показали, що вакцина ефективна на 65,3%.У зв'язку з цим Україна схвалила китайську вакцину Sinovac .