“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Медзакупівлі вимагають від компанії "Лекхім" пеню в розмірі 0,1% від ціни продукції за кожен день прострочення
Державне підприємство "Медичні закупівлі України" вимагає нарахувати пеню постачальнику (компанії "Лекхім") за кожен день прострочення постачань китайської вакцини Sinovac. Вакцина повинна була приїхати до України не пізніше 6 березня.
Про це повідомляє прес-служба підприємства, - передає Інформатор .
"Медзакупівлі" вимагають від компанії "Лекхім" пеню в розмірі 0,1% від ціни продукції за кожен день прострочення.
Першу партію вакцини повинні були відправити до Україну не пізніше, ніж через 30 днів після реєстрації вакцини в одній з певних країн (4 лютого 2021 року вакцину зареєстрували в Китаї). Тому вакцина повинна була прийти не пізніше 6 березня 2021 року.
"Пеня нараховується протягом терміну порушення виконання зобов'язань за договором, включаючи день виконання такого зобов'язання. За порушення терміну постачання продукції більше 30 календарних днів, постачальник додатково сплачує штраф у розмірі 7% від ціни продукції, термін постачання якої порушений", - йдеться у повідомленні .
Згідно з умовами договору, постачальник не менш ніж за три робочі дні до дати постачання зобов'язаний надати перелік документів про вакцину.
"Станом на 24.03.2021 такий перелік документів не був наданий. Отже, немає підстав для прийняття продукції. У разі отримання всіх необхідних документів, ДП готове перевірити і надати підтвердження / зауваження за ними в межах строків, встановлених договором", - заявили в підприємстві.
Нагадаємо, постачання вакцин Sinovac до України може затриматися до квітня.Крім того, згідно з контрактом, до України повинні доставити 1,9 млн вакцин цього виробника .
Також Інформатор писав, що дані випробування вакцини Sinovac на людях на пізньому етапі в Індонезії показали, що вакцина ефективна на 65,3%.У зв'язку з цим Україна схвалила китайську вакцину Sinovac .