Медведєв зневажливо висловився про Оскар і закликав російських пропагандистів знімати більше фільмів про війну

Читать на русском

У Кремлі вважають, що російське пропагандистське кіно є "кращим у світі"

Читать на русском
Медведєв, українські лауреати на Оскарі
Медвєдєв вважає, що російському глядачеві потрібно заливати у мозок ще більше пропаганди про війну

У Кремлі вважають, що російське пропагандистське кіно є "кращим у світі"

Заступник очільника Радбезу рф Дмитро Медведєв висловив демонстративну зневагу щодо цьогорічної кінопремії Оскар, де нагородили український фільм "20 днів у Маріуполі". Він заявив, що російське кіно все одно найкраще. Є лише одна проблема - замало фільмів про війну. 

Пост про це Медведєв написав на своїй сторінці у Telegram. Його настільки перекосила від люті перемога українців, що він навіть не став називати країну - США, яка визначає переможців і нагороджує їх найпрестижнішою у світі кінопремією. 

"Ці оскарів роздають. Кілька слів про наше кіно", - зневажливо написав маріонетка путіна, відмежовуючи росію від цивілізованого світу. 

Медведєв вважає, що сучасне кіно у рф, яке не несе нічого крім пропаганди, є набагато якіснішим, ніж було ще 10-15 років тому. От тільки, на його думку, замало фільмів про війну. Він закликав режисерів знімати якнайбільше таких стрічок у різних жанрах: художньому, документальному, ігровому.

Найсмішніше, що Медведєв закликав робити це "без фальші" - фактично давши настанову пропагандистам створювати помийний кінопродукт для зомбування населення за методичками Кремля. 

Медведєв зневажливо висловився про Оскар і закликав російських пропагандистів знімати більше фільмів про війну 1

Оскар для України

Український фільм Мстислава Чернова "20 днів у Маріуполі" здобув премію Оскар, яка є найпрестижнішою у світі кіно. Він переміг у номінації "Найкращий документальний повнометражний фільм". Це перша кінонагорода для України за всю історію премії.

Творцями документального фільму є також український журналіст Мстислав Чернов, фотограф Євген Малолєтка та продюсерка Василіса Степаненко. Вони перебували в окупованому Маріуполі від першого дня повномасштабної війни й бачили на власні очі воєнні злочини росіян. Відзняті кадри вивозили з міста таємно з ризиком для життя.

Інформатор та Україна на часі: що подивитися на YouTube

Також слідкувати за матеріалами у відеоформаті ви можете на наших ютуб-каналах "Україна на часі", а також "Україна на часі Shorts". Там оперативно зʼявляються новини - від подій на фронті, політики та економіки до спорту, шоубізу та світської хроніки. Також ви можете дізнатися коментарі провідних експертів чи переглянути щоденні, щотижневі та навіть щомісячні підбірки головних новин.

З 25 січня до 20 травня ми переживаємо складний період, який ще поглиблюється геополітичними та енергетичними аспектами. Багато людей відзначили збільшення депресивних станів від середини листопада до сьогодні. Про це та багато інше ми поговоримо з Владиславом Грицаєм. Також не обійдемо увагою тему енергії, яку ми направляємо у гнів на Росію, хоча вона могла б мати інші перспективи. Приєднуйтеся до перегляду, обіцяємо цікаву дискусію.

 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.