Мбаппе знадобилось 333 хвилини, щоб почати забивати за Реал

Кіліан Мбаппе забив перші м’ячі у складі мадридського Реала, відзначившись дублем у ворота Бетіса у матчі четвертого тура Ла Ліги, який відбувся у неділю, 1 вересня

Кіліан Мбаппе
Кіліан Мбаппе забив перші м'ячі за Реал у Ла Лізі Фото: Gettyimages.com

Форвард Реала Кіліан Мбаппе нарешті відкрив лік голам за Королівський клуб. У матчі проти Бетіса у неділю, 1 вересня, француз відзначився дублем. А от головний конкурент Реала каталонська Барселона може втратити спортивного директора.

Огляд матчу Реал - Бетіс

Мбаппе приніс Реалу перемогу

У матчі четвертого туру Ла Ліги Реал на своєму полі приймав Бетіс. Мадридський клуб підходив до поєдинку з п’ятьма очками. Команда перемогла Вальядолід та зіграла унічию з Мальоркою та Лас-Пальмасом. Але головне – в цих поєдинках не забивав зірковій новачок Реала Кіліан Мбаппе.

Перший тайм поєдинку з Бетісом закінчився нульовою нічиєю. Хоча Реал і завдав по воротам суперника 13 ударів, лише три з них прийшлися у площину. Після перерви господарі били влучніше, що і принесло результат.

Нарешті відзначився Кіліан Мбаппе. Більше того, зірковий форвард вистрілив відразу дублем. На 67-й хвилині француз забив з передачі Вальверде. А на 75-й хвилині Мбаппе реалізував одинадцятиметровий.

• Реал Мадрид - Реал Бетіс 2:0;
    Голи: Мбаппе, 67, 75 (з пенальті).

Реал Мадрид: Куртуа, Карвахаль, Мілітао, Рюдігер, Менді (Гарсія, 66), Вальверде, Чуамені, Гоес (де Соуза, 89), Себальйос (Діас, 65), Вінісіус, Мбаппе (Модрич, 84)

Реал Бетіс: Сілва, Сабалі, Льоренте, Бернардо де Соуза, Перро, Карвалью (Кардосо, 57), Рока, Родрігес, Форнальс (Хуанмі, 83), Еззалзулі (Лосада, 83), Руїбаль (Роке, 57).

Попередження: Вінісіус, Карвахаль.

Зазначимо, що український голкіпер Реала Андрій Лунін за поєдинком спостерігав з лави запасних. Головний тренер Реала Карло Анчелотті зробив ставку на Тібо Куртуа. Тож Луніну доводиться виконувати роль дублера.

Реал продовжив свою історичну серію поєдинків у Ла Лізі без поразок. Тепер вона складає 36 матчів. Востаннє Реал програвав в чемпіонаті Іспанії 24 вересня 2023 року. Тоді Королівський клуб поступився Атлетіко 1:3.

Зірковий форвард забив лише у четвертому матчі

Для перших голів за Реал у Ла Лізі Кіліану знадобилось 333 хвилини. До матчу з Бетісом Мбаппе зіграв у Ла Лізі три матчі. Проти Мальорки та Лас-Пальмаса француз відіграв по 90 хвилин, а у гри з Вальядолідом Мбаппе замінили на 86-й хвилині.

"Неймовірний момент, просто мрія. Я забив гол на найкращому стадіоні світу за найбільший клуб у світі. Уболівальники підтримували мене, навіть коли я не забивав, за що я їм дуже вдячний. Хочу відсвяткувати ще багато голів за Реал", – прокоментував Мбаппе.

Після чотирьох турів Реал йде на другому місці, поступаючись Барселоні чотирма очками. Наступний поєдинок королівський клуб проведе у гостях 14 вересня. Суперником стане Реал Сосьєдад.

Мбаппе знадобилось 333 хвилини щоб забити за Реал 1

Турнірна таблиця Ла Ліги станом на 2 вересня

Кого Ребров викликав на матчі Ліги націй - 2024/2025

В головну заявку потрапили 26 футболістів

Головний тренер знов довіряє Андрію Луніну

Раніше Інформатор повідомляв, що матч 5-го туру УПЛ Кривбас – Шахтар перервали через ракетну атаку Росії. Гру зупинили на 51-й хвилині за рахунку 0:1. Також ми розповідали, що став відомий календар Динамо в новій ЛЄ. Розпочнуть турнір кияни 25 вересня матчем проти римського Лаціо.

Підписуйтесь на наш Тelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.