Динамо Київ та Шахтар Донецьк зіграли свої чергові матчі в першості України з футболу, але гірники не завершили гру

Динамо Шахтар
Гравці Шахтаря провели дві години в надійному укритті. Фото: ФК Шахтар

У неділю, 1 вересня, відбулися матчі 5 туру УПЛ. Столичні динамівці на власному полі зіграли проти черкаського ЛНЗ. А донецький Шахтар на виїзді грав проти Кривбасу, невдахи єврокубків. Але гру зупинили на 50-й хвилині та не відновили через повітряну тривогу.

Огляд матчу Динамо - ЛНЗ

Матч Шахтар - Кривбас перервала атака РФ

Чемпіон України грав у Кривому Розі. Першим мав забивати Кривбас. Луньов вийшов віч-на-віч з воротарем, але Різник створив диво-сейв. "Гірники" забили гол на 40 хвилині. Педріньо виконав довгу та ювелірну діагональ на Судакова в район кутового прапорця. Георгій миттєво навісив у центр і Тарас Степаненко випередив захисників і влучно пробив головою.

Після перерви команди зіграли лише п'ять хвилин та пішли в укриття. Росія почала чергову ракетну атаку. В Кривому Розі оголосили повітряну атаку. Тренери команд - Пушич та Вернидуб - провели перемовини під час тривоги. Вони домовилися, що якщо гра відновиться, то на розминку команди витратять не більше 10 хвилин. Але станом на 21:07 було оголошено, що матч догравати не будуть. Дата догравання буде визначена пізніше.

Гравці дві години провели в укритті. На легіонерів Шахтаря це справило важке враження. Вони трималися разом під час повітряної тривоги.

Матч Шахтар - Кривбас перервала ракетна атака Росії по Україні, гравці дві години були в укритті 1

Легіонери "гірників" під час тривоги. Фото: ФК Шахтар

Кривбас: 33. Кліщук, 5. Стецьков, 15. Драмбаєв, 21. Кузик Д., 55. Дібанго, 25. Бандейра, 3. Романчук О., 8. Бізімана Д., 22. Вакулко, 9. Соса Д., 14. Луньов

Шахтар: 31. Різник Д., 5. Бондар В., 17. Вінісіус Т., 13. Педро Енріке, 22. Матвієнко М., 6. Степаненко, 8. Криськів, 10. Судаков, 38. Педріньо, 7. Егінальдо, 14. Сікан.

Гол: Степаненко, 40 хв.

Попередження: Бізімана Д. 6 хв, Матвієнко М. 38 хв.

Киян врятував Ярмоленко

Матч на стадіоні імені Валерія Лобановського видався для киян дуже складним та напруженим. Динамівці почали дуже потужно і швидко прибрали ініціативу на себе. Небезпечно бив здалеку спочатку Тимчик, а потім дебютант киян Рубчинський втратив гольовий момент.

Гості теж мали непогані шанси, щоб відкрити рахунок. Момо не вистачило зовсім трохи, щоб замкнути крос Пасіча з лівого флангу. А згодом все той же Пасіч неточно пробив по воротах Бущана після відскоку.

Фатальною для черкащан стала 19 хвилина. Піхальонок на швидкості увірвався до карного майданчика гостей, але був збитий. Арбітр Шандор без вагань вказав на позначку. Андрій Ярмоленко свій шанс реалізував. І цей гол так і залишився єдиним у матчі.

Динамо: 1. Бущан – 24. Тимчик, 40. Біловар, 32. Михавко, 44. Дубінчак – 6. Бражко (91. Михайленко, 85), 76. Піхальонок, 15. Рубчинський (29. Буяльський, 60), 7. Ярмоленко (45. Брагару, 75), 22. Кабаєв (9. Волошин, 60) – 11. Ванат (21. Супряга, 75).

ЛНЗ: 21. Кучеренко – 5. Саліху, 4. Дайко (16. Олійник, 90+3), 34. Муравський, 33. Путря (70. Наумець, 80), 11. Пасіч (23. Топалов, 65) – 55. Нонікашвілі, 15. Яшарі, 1. Тілль (10. Бойко, 46) – 20. Молло (19. Халайла, 65), 22. Момо.

Гол: Ярмоленко (22, з пенальті).

Попередження: Рубчинський (58), Бущан (86) – Пасіч (5), Саліху (22), Молло (50), Топалов (67), Бойко (88).

Головний тренер Динамо Олександр Шовковський дав пресконференцію після матчу. Він розповів, що завадило команді зіграти краще. На грі також були присутні й вболівальники

"Був непростий матч. Ми чудово розуміли, яка буде гра. Я відчував це, скажу відверто. Після матчів кваліфікації Ліги чемпіонів та стадії плейоф, переїздів, логістики готував своїх хлопців до того, що буде непроста гра, що матимемо справу з командою, яка вдало стартувала у нинішньому чемпіонаті України, посідала друге місце, у чотирьох матчах здобула три перемоги та демонструвала достатньо цікаву гру. Налаштовував їх на непростий поєдинок, так і сталося. Хоча ми мали можливості для більш вдалого закінчення наших атак у фінальній стадії та мали спокійніше доводити матч до перемоги", - заявив Шовковський.

Попередження: Бізімана Д. 6 хв, Матвієнко М. 38 хв.

Раніше Інформатор розповідав, як Гвардіола зробив королівський сюрприз кожному працівнику МанСіті. Головний тренер не пошкодував грошей на красивий жест. Також став відомий календар Динамо в Лізі Європи.