"Україна відкинута на 100 років назад, їхня енергетична система знищується. А скільки українців покинули країну і тепер живуть в інших державах? Вони можуть ніколи не повернутися"
"Якщо буде справедлива угода, якщо президент Трамп, я в це вірю, зможе гарантувати нам цю сильну та незворотну безпеку" для України, то ми рухатимемося на дипломатичному шляху. Я розумію, що без Росії неможливо дипломатично закінчити цю війну"
Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
Ця пісня про співзалежну жінку, яка перебуває у стосунках, де її знецінюють. Усі навколо бачать це ставлення і не можуть зрозуміти чому вона досі там... Чому не бачить очевидних речей, виправдовує щоразу таке ставлення до себе. Де її самоцінність? Як можна таке допускати?
Водночас проведення виборів через “Дію” українці не підтримують через те, що вважатимуть результати фальсифікованими
Виконавчий директор Київського міжнародного інституту соціології Антон Грушецький заявив, що більшість українців виступають проти проведення виборів під час війни. Таких, за його словами, 90%. Люди вважають, що такі процеси мають відбуватися після знищення окупантів.
Про це він повідомив в ефірі телеканалу “Еспресо”. Український народ, як він зазначив, скептично ставиться до таких виборів.
“90% українців проти проведення виборів. Вони вважають, що вибори мають бути проведені після перемоги”, – наголосив Грушецький.
Він підкреслив, що українці можуть сумніватися у легітимності виборів під час воєнного стану та їхніх результатів зокрема. Крім того, люди можуть скептично ставитися і до проведення їх у дистанційному форматі. Наприклад, через сервіс держпослуг “Дія”.
“Якщо вибори проводити, скажімо, через “Дію”, багато людей будуть вважати, що дані можуть бути фальсифікованими, спотвореними, і це буде підривати легітимність. Влада, яка моніторить дане питання, повинна це усвідомлювати”, – додав директор КМІС.
Президент України Володимир Зеленський неодноразово заявляв, що він не проти провести вибори у 2024 році. На цьому наполягають і партнери України. Вони наголошують на необхідності дотримання міжнародних стандартів демократичних виборів, але з цим через війну є великі проблеми. Сенатор США від Республіканської партії Ліндсі Грем закликав міжнародні організації, зокрема Організацію з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ), надати Україні допомогу у проведенні виборів.
До слова, президентські вибори в Україні мали б пройти менше ніж за рік - навесні 2024 року. А восени вже б відбулися парламентські.
Однак вони можуть підірвати легітимність глави держави. Зокрема, через те, що близько 18% території України знаходяться під російською окупацією, а за кордоном перебувають 20% українців. До того ж виборчий процес може зіграти проти безпеки й оборони.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписати на канал у Viber можна тут.