«Ніхто не просить Зеленського визнати Крим російською територією»
«Не буде жодної угоди, яка дасть Росії міцніші основи, необхідні для перегрупування та повернення з більшим насильством».
Це історія, народжена в цирку — там, де артисти носять незручні костюми, ризикують заради чужого сміху й грають ролі, які їм не належать. Де над «іншими» сміятися дозволено, навіть потрібно. Але що, якщо ці ролі — не сцена, а реальність?
Президент висловив думку, що заморожування конфлікту не призведе до хороших наслідків для Києва
Президент Володимир Зеленський зазначив, що у війні проти Росії важливо зберегти життя українців. Водночас Київ не бажає, щоб війська РФ залишались на території України. Оскільки будь-яки перемирʼя в цих умовах означатиме лише заморожування конфлікту, а не його завершення.
Зеленський висловив думку, що російському диктатору Володимиру Путіну "подобається процес" загарбницьких дій по відношенню до інших держав. Для президента РФ немає різниці, яку територію окуповувати. Про це Зеленський розповів під час виступу у Президентському фонді та Інституті Рональда Рейгана у середу, 10 липня.
"Ми не член НАТО і ми не маємо такої парасольки... Нам потрібно, щоб Путін програв. Ми не хочемо, щоб він був на нашій території, тому що в будь-якому випадку тоді це заморожений конфлікт", - сказав президент, відповідаючи на питання, чи досі метою Києва є вихід на кордони 1991-го року.
За словами Зеленського, після можливого заморожування конфлікту його відновлення це лише "питання якоїсь кількості років". Президент заявив, що в нього немає сумнівів щодо намірів Путіна продовжити агресію проти України.
"Йому байдуже, що окупувати. Йому подобається процес... Питання, хто його може зупинити", - сказав Зеленський.
Напередодні президент Володимир Зеленський повідомив, що у Вашингтоні українська команда працює над тим, щоб ЗСУ отримали велику кількість ППО та літаків F-16. Додаткові гарантії безпеки, за словами президента, також є дуже важливими для України. Ці питання і посилення підтримки партнерів у цілому стануть для України ключовими на саміті НАТО 9-11 липня.
Під час візиту до США президент розповів, що Росія прагнула скористатись затримкою військової допомоги з боку США. В рамках цього плану диктатор Володимир Путін хотів захопити Харків. Однак цього очільнику держави-агресора зробити не вдалось.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.