Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
Пісня заснована на реальних подіях. Черговий актуальний гумористичний шедевр Богдана Процишина, цього разу за будь-яким романом Михайла Булгакова.
Ймовірно, український олігарх зі зв’язками у російському бізнесі відбілює репутацію
Бренд “Київстар” належить нідерландській компанії Veon. Вона пов’язана з іменем українського олігарха Михайла Фрідмана. 2 листопада в компанії Veon повідомили про продаж російського бізнесу.
За даними YouControl, український оператор зв’язку належить компанії VEON HOLDINGS B.V., яка зареєстрована в Нідерландах. Це глобальний цифровий оператор. На його офіційному сайті зазначається, що разом з “Київстар” в мережі перебувають російський Beeline, пакистанські компанії Jazz, JazzCash та Mobilink, бангладеські Toffee та Bangalink. У виданні dev.ua пишуть, що понад 47% VEON належить компанії LetterOne. Менше, ніж 50% її частки - власність Михайла Фрідмана та Петра Авен. Щоправда, в березні в VEON повідомили, що український олігарх вийшов з Ради директорів.
2 листопада VEON оголосив про початок продажу російських підприємств. Припускаємо, що йдеться про Beeline. Якщо російський оператор зв’язку входить до VEON на тих же правах, що і “Київстар”, це означатиме про вихід компанії з глобального холдингу. Таким чином VEON зазнає дерусифікації.
Російські ЗМІ повідомляють з посиланням на річний звіт VEON, що репутація холдингу постраждала через зв’язок з підсанкційним брендом. Beeline російському бізнесу більше знайомий за іменем компанії “Вимпєлком”.
“На компанію було накладено багато регуляторних обмежень у зв’язку з тим, що акціонером компанії є іноземний холдинг з недружньої юрисдикції, відзначили у пресслужбі “Вимпєлком”: “Це призвело до того, що компанія знаходиться у менш вигідному становищі у порівнянні з іншими гравцями телеком-ринка”, – пишуть в “Комєрсант”.
Як повідомляє Forbes, Veon оголосив про проведення «конкурентного процесу» продажу російського активу. Наразі компанія вивчає варіанти, щоб «забезпечити досягнення оптимального результату для всіх зацікавлених сторін», йдеться у повідомленні компанії.
Нагадаємо, що у Фрідмана в цьому році справи кепські: через його російське громадянство “АЛЬФА-БАНК” вирішили націоналізувати. Він намагався врятувати ситуацію тим, щоб докапіталізувати банк на 1 мільярд доларів, але в нього нічого не вийшло.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.
Софія Єлагіна