Матчі Суперліги: вольова перемога «Запоріжжя», успіх «Київ-Баскета» та «Прометея», поразка «Тернопільа»

"Прометей" залишається непереможним.

«Кривбас» довгий час лідирував, але провалив кінцівку гри та втратив перемогу. «Запоріжжя» виявивши характер здобуло другу вольову перемогу поспіль.

Про перебіг подій у матчах баскетбольної Суперліги повідомляє Інформатор з посиланням на ФБУ .

У неділю, 31 жовтня, відбулися чотири матчі розіграшу Суперліги. Відкривали ігровий день «Запоріжжя» та дебютант Суперліги «Кривбас». Сізов триочковим кидком вивів господарів уперед. Незабаром "Запоріжжя" повело 7:2, але гості швидко зрівняли рахунок і самі захопили лідерство у матчі. Рахунок ставав рівним ще кілька разів, але першу чверть «Запоріжжя» все ж таки програло 26:29.

«Кривбас» зберіг лідерство і за підсумками усієї першої половини матчу. Третя чверть пройшла менш результативно, але гості, як і раніше, вели в рахунку. Після тридцяти хвилин зустрічі "Кривбас" вигравав +6. Але у грі команди щось зламалося. На 3-й хвилині заключної чверті Сізов зрівняв рахунок, а за хвилину вивів свою команду вперед. Перевага «Запоріжжя» почала зростати. «Кривбас» так і не зміг стримати натиск суперника і, набравши за останні 10 хвилин гри всього 9 очок, програв поєдинок, який так вдало складався для себе.

Баскетбольний клуб "Тернопіль" зустрівся з "Одесою". Гості жваво розпочали поєдинок і до середини стартової чверті вели +10. Хазяї ніяк не могли знайти свою гру і першу десятихвилинку програли 13:25. "Тернопіль" вирівняв гру, але скоротити відставання не зміг і на перерву пішов, програваючи 30:43. Невеликий оптимізм у шанувальників «Тернопільа» вселив результат третьої чверті, в якій команда відіграла 5 очок. Проте «Одеса» вчепилася в перемогу та втримала позитивний для себе результат. Героєм матчу у складі "Одеси" став Келлісон, який набрав 25 очок.

"Прометей" у Слобожанському приймав "Миколаїв". Гості деякий час вели в рахунку, але на 6-й хвилині Білан зрівняв, а Еванс вивів уперед "Прометей". До кінця чверті господарі зміцнили перевагу – 24:20. У другій десятихвилинці перевага в рахунку стала ще соліднішою. На перерву "Прометей" пішов, виграючи +15. Чемпіон України вже не мав права розгубити такий відрив та спокійно довів поєдинок до переможного кінця. У переможців найрезультативнішим став Еванс (20 очок), а у «Миколаєва» - Волкер (25 очок).

Завершували ігровий тиждень «Київ-Баскет» та «Хімік». Перша десятихвилинка пройшла у рівній боротьбі. Суперники йшли ніздря в ніздрю і не дозволяли один одному піти навіть у невеликий відрив. У другій половині другої чверті почала вимальовуватися перевага «Київ-Баскету». Команда змогла нав'язати супернику свою гру та збільшила різницю у рахунку до десяти очок.

Відрив «Київ-Баскету» продовжував збільшуватися і протягом третьої десятихвилинки досяг двадцяти балів. «Хімік» опустив руки і вже практично не чинив опору.

• "Запоріжжя" - "Кривбас" 80:70 (26:29, 17:19, 12:13, 25:9);
  • "Тернопіль" - "Одеса" 67:75 (13:25, 17:18, 22:17, 15:15);
  • "Прометей" - "Миколаїв" 92:79 (24:20, 26:14, 27:26, 15:19);
  • «Київ-Баскет» – «Хімік» 102:64 (24:22, 25:17, 21:13, 32:12).

Турнирная таблица Суперлиги

Турнірна таблиця Суперліги

Наступні матчі Суперліги відбудуться 4 листопада. Інформатор стежитиме за перебігом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про події у матчах тринадцятого туру УПЛ, а також про результати поєдинків українців хокейної ліги та баскетбольної Суперліги .

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі  Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .